Звіт директора КП «Трудовий архів»

Комунальне підприємство «Трудовий архів» було створено шляхом ліквідації архівного відділу міської ради у 2004 році. Юридична адреса підприємства: вул..Банкова, 119, м.Приморськ.

В трудовому архіві працюють два працівники: директор, бухгалтер.

Основними напрямками діяльності підприємства є: централізоване зберігання документів з тимчасовим та довгостроковим термінами зберігання Це документи з кадрових питань (особового складу) ліквідованих установ, підприємств, організацій, що діяли ( були зареєстровані ) на території міста Приморськ незалежно від форм власності та не належать до Національного архівного фонду: установчі та ліквідаційні документи; накази про приймання, переводи та звільнення працівників; книги обліку нарахування заробітної плати; стажеві книги, особові картки, звіти про суми нарахованої заробітної плати застрахованих осіб  та нарахованих внесків на загальнообов’язкове пенсійне страхування та інші, термін зберігання яких 75 років. Перше списання таких документів почнеться з 2019 року (за 1944 рік).

На теперішній час в трудовому архіві зберігаються документи 84 ліквідованих установ.

Трудовим архівом надаються платні послуги  : за  довідки про заробітну плату; вихододні; трудовий стаж; характер роботи; займану посаду /для пільговіків/; реорганізацію підприємств; видача копій документів та інше.

За 2016 рік було прийнято 312 громадян і отримано прибуток за архівні послуги на суму 7831,21.

Ці кошти були направлені на придбання канцтоварів (для ремонту архівних документів та інше), хозтоварів (для обслуговування архівних кімнат), ремонту комп’ютерів, оплата за комунальні послуги, касове обслуговування рахунку в Ощадбанку та інше.                                                                                  .

За 2016 рік надійшло 50 запитів від Приморського УПФУ  /довідки безкоштовно/.

Протягом 2016 року переважну більшість складали запити про трудовий стаж і заробітну плату ( для оформлення пенсій).

Комунальному підприємству «Трудовий архів» надається фінансова підтримка Приморською міською радою на забезпечення стабільної роботи архіву, своєчасною виплатою заробітної плати  та оплати за теплопостачання.

Фінансування здійснюється за рахунок коштів загального фонду міського бюджету по рахунку в Держказначействі.

За 2016 рік  було виконано фінансування на суму 128804,07 грн.

На 2017 рік затверджено фінансування на суму 171058 грн.

На теперішній час трудовий архів готується до приймання документів від трьох ліквідованих установ.

Директор КП «Трудовий архів»

Т.А.Томашкова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *