Щодо самовільного випалювання сухої рослинності

Нагадуємо, що самовільне випалювання сухої рослинності, стерні, соломи, після збиральних залишків та сміття, що призводить до знищення біорізноманіття, молодих особин тваринного світу,  загрожує пожежам в полезахисних лісових смугах тягне за собою адміністративну відповідальність.

Згідно з Правилами благоустрою, забезпечення чистоти та порядку у м. Приморськ Запорізької області, що затверджені рішенням Виконкому Приморської міської ради № 304 від 08.08.2008 р. категорично забороняється випалювати суху рослинність, розпалювати багаття, спалювати листя, сміття тощо на території Приморської міської ради (території підприємств, організацій, домоволодінь, зелених насаджень та ін. місця).

Порушення у сфері благоустрою та порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, видалення, утилізації тощо відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягнуть за собою накладення штрафів:

  • на громадян від 340 грн. до 1360 грн.,
  • на посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від 850 грн. до 1700 грн.

Закликаємо громадян відмовитися від практики спалювання сухої трави та інших рослинних залишків, адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, а й призводить до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

З повагою,

Виконавчий комітет Приморської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *