В небі над Приморськом

27 травня 2017 року закружляли десятки маленьких літаків. На аеродромі відбулися міські відкриті змагання з авіамодельного спорту (метальні планери), які були присвячені на честь Івана Дмитровича Зюзіна – одного з засновників авіамоделювання у Приморську.

В заході взяли участь як діти, так і дорослі. Організатором  цих змагань виступила комунальна установа  «Приморський центр дитячої та юнацької творчості». Програмою передбачалися змагання в класах моделей та показові виступи. Погодні умови сприяли проведенню цього заходу. Відповідно до протоколів роботи суддівської колегії, І місце посів Шамрицький Артем, неодноразовий переможець обласних і Всеукраїнських змагань та виставок з науково-технічної творчості. ІІ місце виборов Кислов Кирило. Грамоту за ІІІ місце отримав Печерський Андрій. За активну участь та волю до перемоги був нагороджений самий маленький учасник змагань Квірінг Микола. Всі переможці вже не перший рік відвідують гурток «Авіамоделювання» Приморського ЦДЮТ під керівництвом Володимира Вікторовича Сухореброва.

Організатори заходу висловлюють щиру вдячність голові Приморської міської ради  Божковій О.А. та  керівнику клубу «Політ» С.Ф.Рудушу за сприяння в проведенні даного заходу та постійну підтримку дитячого авіаційного спорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *