Пояснювальна записка по коригуванню тарифів на послуги централізованого водопостачання  

Розрахунок тарифів на централізоване водопостачання   здійснюється шляхом ділення суми планових економічно обґрунтованих витрат  на плановий обсяг реалізованої  води.

Тарифи розраховано на плановий період 12 місяців.

Формування тарифів на централізоване водопостачання  здійснено з урахуванням витрат за кожним видом діяльності , облік яких ведеться окремо.

Підприємством проведено коригування окремих статей  витрат. Зменшено статтю витрат «Прямі матеріальні витрати». Тариф розраховано без урахування покупної питної води.

У зв’язку з цим відповідно у сторону зменшення   відкоригованно статтю «Загальновиробничі витрати» тому , що загальновиробничі та постійно розподілені  загальновиробничі витрати  розподіляються  між видами ліцензованої діяльності  пропорційно прямим витратам.

Також у зв’язку з цим  зменшено обсяг адміністративних витрат тому що адміністративні витрати  розподіляються між видами діяльності пропорційно виробничій собівартості.

Враховуючи вищевикладене економічно обґрунтовані витрати собівартості 1 куб.м. води складають  8,99 грн.

Тарифи розраховано з урахуванням сплати податку на додану вартість та необхідним рівнем рентабельності для забезпечення безперебійної роботи підприємства для наступних категорій споживачів у таких розмірах :

Категорія споживачів

Водопостачання

Сума Рівень рентабельності
Населення, релігійні організації 10,80 0,1%
Бюджетні організації 12,24 13,5%
Інші споживачі 14,16 31,3%

У відповідності до Порядку доведення до споживачів інформації про зміну цін/тарифів з обґрунтуванням їх необхідності та врахування відповідної позиції територіальних громад буде надано інформацію до засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження.

Директор КП «Чисте місто Приморськ»

І.С.Макаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *