Інформація для сільськогосподарських підприємств щодо спалювання сухої рослинності в охоронних зонах ЛЕП

У зв’язку з настанням пожежонебезпечного періоду та підвищення протипожежної стійкості функціонування об’єктів високовольтних електричних мереж, а також вимог нормативно-правових актів у галузі пожежної безпеки, дотримання вимог «Правил охорони електромереж» власникам і користувачам земельних ділянок сільськогосподарського призначення, на території яких проходять ЛЕП, необхідно:

  1. Вжити заходи, щодо недопущення лісових пожеж, горіння сухої трави, стерні та очерету в охоронних зонах ЛЕП.
  2. На час дозрівання і прибирання зернових культур землекористувачам заборонено на території охоронних зон ЛЕП, які проходять по хлібних масивах, проведення зварювальних та інших вогневих робіт, спалювання сміття та відходів.
  3. Під час виконання сільськогосподарських робіт в охоронних зонах повітряних ліній електропередач із застосуванням машин і механізмів заборонено обробіток ґрунту в межах обвалування навколо фундаментів і відтяжок опор.
  4. Заборонити скиртування відходів зернових культур в охоронних зонах ПЛ.
  5. Нагадуємо, що згідно «Правил охорони електричних мереж» охоронна зона складає:

для ПЛ – 0,4 кВ – 2 м,

для ПЛ – 10 кВ – 10 м,

для ПЛ – 35 кВ – 15 м,

для ПЛ – 150 кВ – 25 кВ,

Підприємства, установи, організації, окремі громадяни, що мають намір виконувати роботи у межах охоронних зон електричних мереж, повинні не пізніше як з три доби повідомити ПАТ «Запоріжжяобленерго» і одержати письмовий дозвіл на виконання цих робіт.

При виявлені обірваного проводу, пожежі дзвонити в РЕМ по телефону 7-30-35, 7-40-62

Нагадуємо, що у період збирання врожаю категорично забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях! У разі виявлення фактів випалювання пожнивних рештків, особи винні у порушенні вимог пожежної безпеки, нестимуть адміністративну відповідальність згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою, Виконавчий комітет Приморської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *