Дитячий табір – незабутній відпочинок родом з дитинства

Дитинство – найчудовіша пора в житті. Одні з найкращих моментів дитинства, безумовно, пов’язані з іграми та розвагами. Оптимальний час для цього – канікули. Правильно організований дитячий відпочинок принесе масу приємних, незабутніх вражень вашому чаду. Бачити свою дитину радісною, зробити її щасливою – чи не цього прагнуть всі батьки?

Сьогодні організувати й урізноманітнити дитячий відпочинок допомагають різні оздоровчі установи. В Україні працює велика кількість оздоровчих таборів і дитячіх санаторіїв. Для дітей проводяться пізнавальні екскурсії, спортивні змагання, вікторини, розвиваючі ігри, тематичні гуртки. У дитячому таборі, далеко від мам-тат і бабусь-дідусів, дитина отримує необхідні життєві навички: вчиться бути самостійною, комунікабельною, корисною для колективу, реалізовувати себе. Такий відпочинок піде їй тільки на користь.

  Багато батьків задаються питанням: “Куди відправити дитину влітку відпочивати?” Батьки можуть вибрати вид літнього табору в залежності від бажань та інтересів дитини. І це чудово, оскільки дітки – різні, захоплення і здібності у кожної дитини індивідуальні і під час відпочинку набагато цікавіше і краще для чада, коли його оточують однолітки зі схожими інтересами.

Азовське узбережжя пропонує 5 літніх таборів, які затишно розташувалися на самому березі Азовського моря, такі, як ДЗОВ «Меотіда», ДЗОВ «Ювілейний», ДЗОВ «Прометей», ДЗОВ «Салют» та ДЗОВ «Гагаріна» гостинно відкривають двері для сотень хлопчиків і дівчат з різних куточків України.

У розпорядженні дітвори спортивні майданчики, кіно і відео зали, бібліотеки, дискотеки, майстер-класи, квести, живе спілкування, ігри і клуби за інтересами.    Кожен день перебування дітей в таборі представляє собою своєрідне свято. Незабутні конкурсні програми, огляди, концерти, веселі шоу – уявлення, а також традиційні казкові приїзди Нептуна – постійні їх супутники. Діти не тільки зможуть оздоровитися і насолодитися морськими купаннями, але й розвинути свої таланти і здібності в роботі майстер – класів. П’ятиразове харчування, у великому асортименті овочі, фрукти, соки.

  Відпочинок в дитячому літньому таборі принесе Вам і Вашій дитині тільки позитивний досвід, захоплюючі емоції та  задоволені обличчя дітей після поїздки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *