До Всесвітнього дню протидії торгівлі людьми

Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Боротьба з торгівлею людьми визначена одним із пріоритетних напрямків діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини.

26.07.2017 року фахівцями та соціальними педагогами відділу по роботі сім’ї,  дітей та молоді Центру соціальних послуг Управління соціального захисту населення Приморської міської ради у державних установах міста Приморська, була проведена інформаційно-освітня робота та анкетування, приурочені до Всесвітнього дню протидії торгівлі людьми. В заході взяли участь працівники та відвідувачі установ, таких, як Районна бібліотека, Пенсійний фонд, Міська рада, Центр зайнятості населення, тощо. Також в місцевих установах було роздано інформаційні матеріали та буклети, проведено профілактичні бесіди з працівниками.

Мета полягала в тому, щоб підвищити рівень проінформованості  та усвідомлення гостроти   проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища. Показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *