Розпорядження міського голови №166/3 від 04.08.2017

Про зупинення рішення Приморської міської ради
Приморського району Запорізької області
дванадцята сесія восьмого скликання №44 від  31.07.2017 року
«Про звільнення заступника міського голови
з питань діяльності виконавчого комітету Гогунського К.М.»

 

Розглянувши рішення Приморської міської ради Приморського району Запорізької області дванадцята сесія восьмого скликання №44 від  31.07.2017 року «Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Гогунського К.М.», враховуючи недотримання вимог ч. 2 ст. 19 Конституції України, ч. 3 ст. 24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за якою органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Відповідно до ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» «Виключна компетенція сільських, селищних, міських рад», рада не наділена повноваженнями щодо звільнення заступників міського голови. Відповідно до п. 10 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова  призначає та звільняє з посад керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності, відповідно до п.6 ст.82 Регламенту роботи Приморської міської ради Приморської міської об’єднаної територіальної громади восьмого скликання, затвердженого рішенням Приморської міської ради №3 від 09.01.2017: «Питання про звільнення із займаних посад заступників міського голови, керівників утворених радою органів підлягає розгляду і обговоренню не раніше як через тиждень і не пізніше як через два тижні з моменту включення до порядку денного»,  Пункт 2 статті 40 КЗпП передбачає дві причини, які можуть бути підставою для розірвання трудового договору з працівником: недостатня кваліфікація або стан здоров’я, що перешкоджають продовженню роботи. Невідповідність працівника виконуваній роботі повинна підтверджуватись об’єктивними доказами. На підставі викладеного, враховуючи зауваження юридичного відділу до рішення Приморської міської ради Приморського району Запорізької області дванадцятої сесії восьмого скликання № 44 від 31.07.2017 «Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Гогунського К.М.» від 01.08.2017 вх.№2447/02-17, керуючись ч. 4 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Зупинити дію рішення Приморської міської ради Приморського району Запорізької області дванадцята сесія восьмого скликання №44 від  31.07.2017 року «Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Гогунського К.М.».
  2. В порядку, передбаченому Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тринадцяту (позачергову) сесію Приморської міської ради 14.08.2017 року о 10-00 годині в великій залі Приморської районної ради.
  3. Внести на повторний розгляд рішення Приморської міської ради Приморського району Запорізької області дванадцята сесія восьмого скликання №44 від  31.07.2017 року «Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Гогунського К.М.».

Міський голова                                                                                                        О.А. Божкова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *