До Всесвітнього дня запобігання самогубствам

11 вересня 2017 року у Ногайському коледжі Таврійського державного агротехнологічного університету сектором у справах дітей Приморської міської ради було проведено профілактичний захід серед учнівської молоді до Всесвітнього дня запобігання самогубствам, який відзначається щорічно, починаючи  з 2003 року, 10 вересня, з метою сприяння діяльності щодо запобігання самогубств у всьому світі.

Кількість самогубств, скоєних дітьми, збільшується, а вік самогубців зменшується. Особливо вразливою до соціальних негараздів у суспільстві є молодь. Про це свідчить і значне зростання кількості самогубств серед молодих людей. Україна посідає VIII місце у світі за кількістю скоєних самогубств після Литви (I місце), Білорусії (IV) і Росії (VI). 62% всіх самогубств підлітків пов’язано з проблемами в сім’ї, а також з черствістю і байдужістю близьких. Часто досить важко розпізнати, що підліток планує здійснити самогубство, так як підлітки настільки приховують свій біль і страх, що навіть рідні й друзі не мають поняття про їх страждання і плани самогубства. Підлітки неохоче відкривають свої проблеми.

Серед студентів було проведено анкетування на виявлення депресивного стану, за результатами дослідження із усіх опитуваних 44% підлітків без депресії, 44% знаходяться у стані легкої депресії ситуативного характеру, 12% у субдепресивному стані (прихована депресія), та перегляд відео матеріалів щодо профілактики суїциду серед підлітків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *