Бережіть себе!

25 вересня 2017 року у Ногайському коледжі Таврійського державного агротехнологічного університету Сектором у справах дітей УСЗН Приморської міської ради було проведено профілактичний захід серед учнів перших курсів за темою: «Профілактика здорового способу життя».

   На сучасному етапі навчання і виховання молоді особлива увага приділяється проблемам здоров’я і здорового способу життя. На даний момент в Україні склалася критична ситуація зі станом здоров’я людей. Майже 90% студентів мають відхилення у здоров’ї, понад 50% – незадовільну фізичну підготовку, близько 60% – мають низький рівень фізичного розвитку.

   Проблема вживання алкоголю, тютюну і наркотиків дуже актуальна в наші дні. Наслідки шкідливих звичок очевидні. Доведено, що при їх попаданні всередину організму, він розноситься по крові до всіх органів і несприятливо діє на них аж до руйнування. Особливо це впливає на м’язові тканини і розумову діяльність. Зокрема: при систематичному вживанні алкоголю розвивається небезпечна хвороба – алкоголізм; при тривалому палінні – рак легенів і хвороби ясен; при навіть короткочасному вживанні наркотичних речовин – руйнування мозку, а, отже – особистості.

   Для учнівської молоді було показано відеолекторій на тему: «Профілактика здорового способу життя» та проведено роз’яснювальну бесіду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *