Зірки XXI століття

Зразковий хореографічний колектив «Феєрверк» КЗ «Приморська централізована клубна система» Приморської міської ради вже третій раз в цьому році приймає участь в Міжнародних і в трьох Всеукраїнських фестивалях, конкурсах.

Керівник колективу Ішкова В.Л., працюючи з трьома підгрупами «Феєрверку», маючи високий рівень майстерності учасників, прекрасний різноплановий репертуар, чудові сценічні костюми – постійно приймає участь в різноманітних фестивалях-конкурсах.

Колектив є не тільки учасником, а й переможцем – Золотим призером, лауреатом, Дипломантом в різних хореографічних номінаціях. Ось і 07 жовтня знову призове I місце зайняла молодша група колективу з танцем «Часики» на VI Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірки XXI століття», який пройшов в м. Дніпро. Звичайно, всі ці поїздки можливі дякуючи батькам учасників, які їх фінансують, оплачують пошиття сценічних костюмів. За що ми працівники культури їм дуже вдячні.

Керівник колективу Ішкова В.Л. завжди дбає про дозвілля учасників колективу, які не тільки виступають в конкурсах, а і організовує їм цікавий відпочинок, екскурсії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *