Театралізоване свято «Покровський хоровод – 2017»

14 жовтня 2017 року в с. Єлизаветівка Приморського району відбулося районне театралізоване свято «Покровський хоровод – 2017».

Організатори свята: організаційно-методичний відділ КЗ «Приморська ЦКС», Єлизаветівська сільська рада, СБК.

В святі прийняли участь 12 сільських клубних закладів району. Це виступи вокальних, фольклорних, хореографічних, аматорських колективів,  малі вокальні форми, більше 200 учасників.

Привітання і благословення учасників свята настоятелем Храму Покрови Пресвятої Богородиці, голови сільської ради. До свята Українського козацтва виступ з цікавою програмою молодих козаків та джур козацьких Єлизаветівської ЗОШ. Привітання з Днем Захисника України учасників локальних війн та учасників АТО з вручення їм квітів.

На святі було багато козацьких розваг, веселих ігор, конкурсів, присвячених Дню Українського козацтва. Діти та батьки місцевої школи провели ярмарку смаколиків.

На святі пройшла виставка робіт майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва. Всіх бажаючих пригощали козацькою шурпою. Свято закінчилось загальним хороводом глядачів і учасників, яким дуже сподобалось свято.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *