Бгалодійний марафон до Дня Захисників України

У Запорізькому регіоні за ініціативи обласної координаційної ради учасників АТО та за підтримки голови облдержадміністрації стартує третій обласний благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Кошти марафону спрямовуються на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації. Також планується підтримати проект із увічнення пам’яті наших захисників, військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки молоді, вивчення національних військових традицій.

Використання коштів марафону, які надійшли на розрахунковий рахунок від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбувається за територіальним принципом, у межах надходжень від міст, районів та громад, з урахуванням принципу пропорційності.

Просимо не залишатися байдужими до долі українських воїнів-захисників.

Внески приймаються на розрахунковий рахунок громадської організації “Центр “Побратим”: 26006300373614 у ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні АТ “Державний ощадний банк України”, код ЄДРПОУ 40111109, МФО 313957.

Прохання про обов’язкове зазначення координатів надходження внесків: призначення платежу – участь в обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (НАЗВА РАЙОНУ, ГРОМАДИ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *