На захист рідної землі

5 листопада в Приморську в актовій залі  українсько-болгарського ліцею відбувся захід, присвячений  26-річниці відзначення Дня Збройних Сил України «На захист рідної землі». Були присутні військовослужбовці, волонтери, воїни АТО, матері й дружини  військовослужбовців, представники органів місцевого самоврядування, установ, громадських організацій.

Зі святом  наших захисників привітав та вручив  відзнаки-медалі Президента України Приморський районний військовий комісар В.В.Легенький.  Місцевим керівництвом  було вручено  почесні   грамоти  від Приморської райдержадміністрації,районної і Приморської  міської ради.

З нагоди Дня волонтера – 5 грудня, та з метою популяризації волонтерського руху, розвитку волонтерської діяльності  та реалізації проекту «Особова книжка волонтера» у Запорізькій області  від Запорізького обласного центру молоді надійшли Подяки  та «Особові книжки волонтера» для учасників  приморської  волонтерської   групи  «Пошук», які вручила  голова міської ради.

Протягом усього заходу  для присутніх звучали пісні,  були представлені  хореографічні   композиції  у виконанні   працівників  міського будинку культури, студентів, учнів  шкіл і ліцею.

Організатори  заходу – методисти організаційно-методичного відділу .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *