Міський голова Олена Божкова прийняла участь у практичному семінарі з енергоефективності

1 лютого в м. Токмак пройшов практичний семінар з енергоефективності. Організатором заходу виступила всеукраїнська громадська організація Клуб мерів. В Токмакській міській раді зібралися голови об’єднаних територіальних громад, мери різних міст України. Головними спікерами виступали директори великих підприємств, діяльність яких пов’язана з виробництвом та провадженням енергоефективних технологій. Серед них такі як: LED life, D.ТЄК, Tokmak Solar Energy, Dimol, Держенергоефективністі України.

Мета подібних зустрічей передбачає обмін досвідом, зміцнення дружніх та партнерських стосунків між керівниками міст, громад з інвесторами різних галузей. Виходячи з виступу Ігоря Маслова – керівника офісу по стратегічним проектам «ДТЕК Енерго», для Приморськоі ОТГ є великим придбанням те, що на територію громади зайшов такий крупний інвестор, як компанія ДТЕК. Йдеться про різноманітні проекти, які впроваджує компанія в сфері енергоефективності.

Подібні заходи в короткотривалій песпективі дозволяють економити енергоресурси і як наслідок значні кошти. Приморська міська рада буде і в подальшому підтримувати зв’язок з компанією ДТЕК і співпрацювати на предмет реалізації соціальних проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *