29 річниця виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан

Сьогодні в центральному сквері міста пройшов мітинг-реквієм пам’яті загиблих та живих учасників подій в Афганістані.
Пам’ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіального комплексу полеглим в Афганістані. У заході взяли участь працівники Приморської міської ради, секретар Приморської міської ради  Візірський С.Ю, заступник голови Приморської міської ради Алавацька І.В., представники Приморської районної ради, Приморської РДА, голова Приморської районної організації ветеранів Афганістану Трояновський В.О., військовий комісар Приморського військового комісаріату Легенький В.В., представники відділу освіти, закладів культури, учні навчальних закладів міста, військові, представники громадських організацій.

Згадуючи події афганської війни, що містять безліч прикладів героїзму воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни. Ми в глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаємося до тих, хто живе поряд з нами.
Від імені Приморської міської ради прийміть щирі вітання з нагоди річниці з дня виведення радянських військ з республіки Афганістан. Бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні. І нехай образи та виклики сьогодення не зламають Вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *