Положення про функціонування офіційного веб-сайту Приморської міської ради та її виконавчих органів

Положення
про функціонування офіційного веб-сайту Приморської міської ради
та її виконавчого комітету
 
1. Це Положення, відповідно до Конституції України, Законів України «Про інформацію», «Про захист інформації в автоматизованих системах», «Про авторське право й суміжні права», «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту роботи Приморської міської ради, визначає статус веб-сайту Приморської міської ради та її виконавчого комітету як офіційного інформаційного ресурсу про діяльність органів місцевої влади у мережі Інтернет та встановлює порядок розміщення інформації на ньому.
2. Офіційний веб-сайт Приморської міської ради та її виконавчого комітету (далі – веб-сайт) – це сукупність програмних та технічних засобів з індивідуальною адресою (www.www.mrprim.zp.ua) в інформаційній мережі Інтернет.
3. Веб-сайт створено для висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, належної презентації міста Приморська у мережі Інтернет, інформаційної взаємодії з громадськістю, взаємного обміну інформацією з органами державної влади України та іншими органами місцевого самоврядування з питань, пов'язаних з діяльністю Приморської міської ради, а також інформаційної взаємодії з містами-партнерами в Україні та за рубежем.
4. Забороняється використовувати веб-сайт в цілях, не пов'язаних з діяльністю міської ради, виконавчого комітету, депутатською діяльністю, а також з порушенням законодавства України.
5. До матеріалів, що складають інформаційне наповнення веб-сайту, відносяться:
– положення про веб-сайт Приморської міської ради;
– адреса Приморської міської ради;
– інформація про структуру, керівництво та виконавчий комітет міської ради;
– статути підприємств комунальної власності;
– основні завдання та нормативно-правові засади діяльності усіх виконавчих органів міської ради;
– інформація про структурні підрозділи, їхні функції, а також прізвища, імена, по батькові, номери телефонів, адреси електронної пошти керівників та працівників, розпорядок роботи та години прийому громадян;
– інформація про депутатський корпус Приморської міської ради (депутатські фракції і групи, постійні, тимчасові депутатські комісії);
– відомості про кожного депутата (електроні адреси, номери телефонів, фотографічне зображення;
– нормативно-правові акти міської ради, виконавчого комітету, регуляторні акти;
– розпорядження міського голови, укладені ним угоди;
– виборчі програми міського голови та міських організацій політичних партій, які пройшли до міської ради;
– щорічні звіти міського голови, його заступників, депутатських фракцій, депутатів та голів комісій міської ради;
– порядок денний, проекти і рішення сесій міської ради та засідань виконкому, з можливістю контекстного пошуку за ключовими словами у назві та тексті рішень;
– інформація про дату, час та місце проведення сесій міської ради, засідань комісій міської ради, виконавчого комітету та комісій при міському голові;
– зразки документів та інших матеріалів, необхідних для звернення громадян до органу влади;
– інформація про виконання міського бюджету;
– цільові програми у відповідних сферах, затверджені Приморською міською радою;
– перелік підприємств, організацій, установ міста з ПІБ керівників, адресами, телефонами;
– інформація про установи та заклади соціальної сфери;
– перелік комунальних підприємств, правоохоронних органів, лікувальних, спортивних, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих на території міста, із зазначенням адреси, номерів телефонів, розпорядку роботи;
– план-схема міста;
– посилання на сайти органів державної влади України;
– оголошення про час та місце заходів, організованих Приморською міською радою;
– паспорт міста;
– історія міста;
– список почесних громадян;
– фотогалерея;
– блоги;
– опитування громадської думки, ініційовані міською радою;
– інформація про конкурси, які проводяться відділами та управліннями міської ради
– інформаційні повідомлення про хід сесій районної ради, поточну діяльність постійних комісій районної ради.
Структура веб-сайту не є сталою і в разі потреби може змінюватись без внесення змін до даного Положення
6. Інформаційне наповнення сайту здійснюється шляхом подання відповідальними особами міської ради та структурних підрозділів виконавчого комітету на паперових та електронних носіях інформації за підписом керівника відповідної структури, відділу, управління. За зміст та вчасність поданої інформації несе відповідальність керівник відповідної структури, відділу, управління. Кожна інформація повинна містити прізвище та посаду особи, відповідальної за її розміщення.
За організаційне забезпечення функціонування сайту, інформаційне наповнення розділів: новини, паспорт міста, історія міста, фотогалерея, офіційна інформація (крім інформації, яка подається відділами та управліннями) відповідає провідний спеціаліст з програмного забезпечення.
7. Правила використання блогів.
7.1. Блог – це індивідуальна сторінка одного Автора на веб-сайті, основне наповнення якої — записи, зображення чи мультимедійна інформація, що час від часу додаються.
7.2. Право на блог надається міському голові, посадовій особі виконавчого комітету, депутату міської ради індивідуально в 5-ти денний строк за письмовим особистим клопотанням на ім’я міського голови.
7.3. Щоб уникнути несанкціонованого втручання в ресурс сайту, кожний блог модеруєтся адміністраторами сайту з інформаційних матеріалів, наданих Автором (посадовою особою виконавчого комітету, депутатом міської ради) на електронному носієві. Також інформація подається для архівного зберігання на паперовому носієві за власним підписом Автора, датою і часом подачі. Надана інформація має бути розміщена у блозі Автора не пізніше, як за 2 робочі дні.
7.4. Автор блогу має право вільно висловлювати свої думки з будь-якої теми з урахуванням обмежень, накладених чинним законодавством України та загальними Правилами Блогу. Адміністратори сайту матеріали блогів не редагують.
7.5. Адміністратори сайту не несуть відповідальності за достовірність і законність повідомлень, що публікуються в блогах. Вся відповідальність за порушення законодавства, а також за порушення будь-яких прав третіх осіб у зв’язку з розміщенням повідомлень в блозі лягає виключно на Автора блогу, з подачі якого розміщено матеріали. У разі надходження на сайт Приморської міської ради та її виконавчого комітету претензій від третіх осіб до власних блогів, Автор врегульовує ці претензії самостійно.
8. Інформація, що розміщується на веб-сайті (крім блогів), підлягає літературному редагуванню.
9. Інформація на веб-сайті подається державною мовою, за винятком, коли інформація безпосередньо звернена до національної меншини.
10. Права на інформацію веб-сайту, фотографії, інформаційні повідомлення належать Приморській міській раді та її виконавчому комітетові. Будь-яке використання матеріалів та інформації з офіційного веб-сайту для подальшого розповсюдження, розміщення на інших сайтах чи друкування – тільки з посиланням на веб-сайт Приморської міської ради.
11. Не допускається розміщення на веб-сайті інформації, не передбаченої цим положенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: