Затверджена сума компенсації витрат на розроблення документації із землеустрою для Учасників бойових дій АТО

09.02.2018 року Розпорядженням голови Запорізької ОДА № 76 був затверджений порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової адресної грошової допомоги військовослужбовцям, які беруть (брали) безпосередньо участь в антитерористичній операції, ті сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, які мають реєстрацію місця проживання у Запорізькій області, на компенсацію витрат, пов’язаних з розробленням документації із землеустрою для відведення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва, особистого селянського господарства, садівництва, городництва.

Загальний розмір грошової допомоги за одним або усіма видами цільового призначення земельної ділянки не може перевищувати два прожиткові мінімуми, виходячи з прожиткового мінімуму встановленого законодавством на одну особу в розрахунку на місяць на момент звернення.

Документи для компенсації подаються до органу соціального захисту населення. З переліком необхідних документів можна ознайомитися в Порядку затвердженому Розпорядженням голови Запорізької ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *