Проїзд в міських маршрутках подорожчає

В зв’язку з підвищенням вартості паливно-мастильних матеріалів, запчастин, збільшення мінімальної заробітної плати. Перевізники пасажирів на міських маршрутах руху надали до Приморської міської ради розрахунки вартості проїзду та звернулись з проханням встановити тариф на міських маршрутах в розмірі 6,00 грн. З метою інформування населення Приморська міська рада публікує проект рішення виконавчого комітету.

6 квітня 2018р. виконавчий комітет Приморської міської ради, прийняв рішення:

Про погодження граничних тарифів

на пасажирські автоперевезення

на міських маршрутах руху.

Керуючись  пп. 2 п. «а» ст. 28  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 10 Закону України « Про автомобільний транспорт» відповідно до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997р. № 176, та розглянувши лист фізичної особи- підприємця Черкез І. М. від 02.04. 2018 р. виконавчий комітет Приморської міської ради

ВИРІШИВ:             

  1. Погодити граничний тариф на перевезення пасажирів на міських маршрутах руху в розмірі 6 грн.00 коп. (шість гривень 00 коп.).
  2. Погодити застосування тарифу з 01.05.2018 року
  3. Рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти Гогунського К. М. – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *