Розпорядження √62/3 від 10.03.18р.: Про визначення Плану заходів з підготовки до оздоровчого сезону в 2018р.

Керуючись ст.ст. 18, 26-28, 30, 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою визначення основних напрямків роботи з підготовки до оздоровчого сезону 2018 року:

 

 1. Рекомендувати керівникам закладів оздоровлення та відпочинку, розташованих на території Приморської міської ОТГ:
  1. Всі підготовчі роботи до проведення нового оздоровчого сезону завершити до 01 травня 2017 року.
  2. У своїй роботі дотримуватись «Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях Приморської міської об’єднаної територіальної громади», затверджених рішенням Приморської міської ради №21 від 04.08.2017.
  3. Забезпечити відкритий доступ громадян на пляжні зони.
  4. Вжити заходів щодо недопущення перебування на територіях оздоровчих закладів бродячих тварин, тварин (коней, віслюків тощо), які використовуються в комерційних цілях та порушують санітарно-епідеміологічний режим утримання та функціонування оздоровчих закладів.
  5. Розглянути можливість створення в оздоровчих закладах добровільних протипожежних формувань.
 2. Відділам фінансів; культури, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури; управлінню соціального захисту населення; Приморському відділенню Бердянської ОДПІ ГУДФС у Запорізькій області, Приморському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, Приморському районному сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області провести роботу щодо перевірки готовності оздоровчих закладів до оздоровчого сезону.
 3. Рекомендувати Приморському відділенню Бердянської об’єднаної державної податковій інспекції головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області:
  1. Здійснювати контроль у літній період за надходженням до бюджетів усіх рівнів податків та зборів від оздоровчих закладів ОТГ та місць розміщення ТС.
  2. Розробити систему заходів, направлених на залучення коштів до бюджетів від діяльності міні-готелів, розташованих у м. Приморськ та сел. Набережне.
 4. Виконкому Приморської міської ради:

4.1. Здійснювати контроль за діяльністю наметових містечок, розташованих на території ОТГ, виконання юридичними та фізичними особами, які орендують відповідні земельні ділянки, умов договорів оренди, а також в частині забезпечення належної якості надання рекреаційних (туристичних) послуг, дотримання рівня цін на послуги та наявності необхідних комунікацій, залучивши, у разі потреби, компетентні органи.

4.2. Визначити та облаштувати місця для санітарних зупинок транзитного потоку туристів.

4.3. Вжити заходів щодо підготовки населених пунктів до туристично-курортного сезону за такими напрямками:

– організація належного утримання та раціонального використання територій, будівель, інженерних споруд та об’єктів рекреаційного, природоохоронного, оздоровчого, історико-культурного та іншого призначення;

– забезпечення готовності мереж водопостачання і водовідведення (санітарна обробка водогонів, водонапірних башт, очисних споруд стічних вод);

– організація збору, своєчасне видалення та утилізація твердих і рідких побутових відходів;

– забезпечення дотримання санітарного стану пляжів і прибережних територій, місць масового відпочинку (наявність сміттєзбиральників, туалетів, роздягалень);

– організація приведення у належний естетичний стан територій населених пунктів, забезпечення їх своєчасного  озеленення та очищення від бур’янів та сухостою;

– обстеження та приведення до належного стану транспортної інфраструктури (в тому числі облаштування зупинок громадського транспорту), вжиття заходів щодо поліпшення стану автотранспортних шляхів;

– організація розміщення ярмаркової торгівлі сувенірною продукцією – по вул. Морська та по вул. Банкова (біля магазину «Вікторія»).

4.4. Проводити регулярні рейди комісією щодо виявлення у місті незаконно діючих суб’єктів господарювання по наданню курортних послуг відпочиваючим, а також з дотримання законодавства про працю.

5. Рекомендувати Приморському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області та Азовському регіональному лабораторному центру протягом оздоровчого сезону здійснювати моніторинг оздоровчих закладів з метою недопущення інфекційних захворювань.

6. Відділам культури та фінансів Приморської міської ради :

6.1. Проводити роботу щодо розвитку зеленого туризму в місті та селах ОТГ з врахуванням пропозицій громадян;

6.2. У квітні 2018 року забезпечити проведення розширеної наради з керівниками закладів оздоровлення та відпочинку, за участю членів робочої групи з контролю за підготовкою до курортно-туристичного сезону закладів відпочинку та оздоровлення, систем їх життєзабезпечення з питання підготовки і проведення оздоровчо-курортного сезону 2018 року. Рекомендувати керівникам закладів оздоровлення та відпочинку району укладати договори з місцевими сільськогосподарськими товаровиробниками на постачання сільськогосподарської продукції.

7. Управлінню соціального захисту населення Приморської ОТГ організувати на належному рівні проведення відпочинку і оздоровлення дітей та молоді, особливо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, сімей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

8. Відділу культури Приморської ОТГ організувати співпрацю творчих художніх колективів ЦКС з керівниками оздоровчих закладів по проведенню культурно-масових заходів.

9. Рекомендувати Приморському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області вжити ефективних заходів щодо впорядкування реалізації, унеможливлення появи неякісних товарів на продовольчих ринках (рибної продукції, ковбасних виробів, вина, консервної продукції домашнього виготовлення тощо).

10. Рекомендувати ВП Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області:

10.1. Посилити відомчий контроль за збереженням громадського порядку в період туристично-курортного сезону 2018 року.

10.2. Посилити контроль за ліквідацією несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами на території Приморської міської ОТГ.

11. Дане розпорядження довести до відома виконавців та опублікувати на офіційному веб-сайті Приморської міської ради.

12. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *