За інформацією електронної бази даних «Єдиний державний реєстр тварин», коли Ви є власником великої рогатої худоби доводимо до відома наступне повідомлення

Для уточнення інформації щодо наявних у Вас тварин та безпосередньої адреси їх перебування, а також ідентифікації і реєстрації новонароджених тварин просимо звернутися до державної лікарні ветеринарної медицини за місцем ! проживання.

Вчасна ідентифікація та реєстрація тварин надасть Вам можливість:

  • засвідчити право власності на тварину;
  • вільно реалізовувати продукцію, отриману від тварини;
  • застрахувати тварину;
  • отримувати передбачені державою дотації на тварин.

Доводимо до Вашого відома, що наразі Ви маєте право отримати:  державну дотацію, якщо утримуєте теля віком до 13-ти місяців, ідентифіковане та зареєстроване у встановленому законодавством порядку.

Для отримання дотації за молодняк відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» Вам потрібно звернутися до Вашої сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади.

Дотація надається за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який І народився в господарствах фізичних осіб і був ідентифікований та зареєстрований ] у встановленому законодавством порядку. Обсяг дотації за молодняк великої 1 рогатої худоби, який може отримати фізична особа, становить 2500 гривень із  розрахунку на одну голову.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання у розмірі:

  • за період від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;
  • за період від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;
  • за період від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Для отримання додаткової інформації з питань виплати дотацій Ви можете звернутись на безкоштовну гарячу лінію Міністерства аграрної політики та продовольства України за телефоном 0800215010

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *