Концерт – свято для душі і серця

Мешканці Приморська і району мають приємну можливість ознайомитися з творчим надбанням відомого колективу у країнах СНД та Європі – Чернігівським Українським Академічним народним хором. Цей колектив гордість Сіверської землі.

Майже 35 років вони пропагують народну, сучасну, музичну, пісенну, хореографічну культуру свого регіону і культуру України. Цей колектив був запрошений на святкування у вересні 2017 році VI-го Собору болгар Таврії в          с. Лозуватка і Приморськ. Ті глядачі, хто бачив і чув цей колектив, добре і надовго запам’ятали виступ 42 артистів на сцені з чудовим різноплановим репертуаром, високою майстерністю виконання хора та хореографічного колективу в супроводі музичного оркестру.

Приморська міська рада, з нагоди святкування Дня слов’янської писемності і культури, Дня Рівноапостольних Кирила та Мефодія, а також для участі колективу в святковому Богослужінні Пристольного свята Свято-Нікольського Кафедрального собору на честь святителя Миколая Чудотворця, запросила Академічний народний хор Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Концерт в міському будинку культури відбудеться 23 травня о 17.30. Божественна літургія в Свято-Нікольському Кафедральному соборі  – 22 травня о 8.30

Запрошуємо усіх мешканців Приморська і району на «Концерт-свято для душі і серця».

 

Відділ культури Приморської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: