Відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на території Приморської ОТГ

19 липня 2018 року під головуванням  голови Приморської міської ради О.А. Божкової  відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні обговорювались питання  про забезпечення керівниками підприємств, фізичними особами-підприємцями району дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці для найманих працівників, інформація щодо страхувальників, у яких 30 і більше відсотків працівників   виконують роботи за цивільно-правовими договорами і у яких середня заробітна плата за квітень 2018 року, нижче середньої по відповідному виду економічної діяльності в районі, а саме по оптовій та роздрібній торгівлі. Також була проаналізована робота тимчасової робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення на території Приморської  ОТГ.

За підсумками роботи комісії та робочої групи надано ряд доручень та прийнято рішення, спрямовані на активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.

Вищезазначені питання постійно знаходяться на безпосередньому контролі голови Приморської міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: