Рішення виконкому №153 від 31.07.18р.: Про роботу «Центрального пляжу» в оздоровчий сезон 2018 року

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконкому – Гогунського К.М. про роботу «Центрального пляжу» в оздоровчий сезон 2018 року, розглянувши вимогу Приморського ВП Бердянського ВП ГУНП у Запорізькій області від 19.07.2018 вих. №4353/52-2018, від 24.07.2018 вих. №4499/52-2018, Виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконкому – Гогунського К.М. про роботу «Центрального пляжу» в оздоровчий сезон 2018 року прийняти до відома (додається).
 2. Фізичній особі – підприємцю Мухамедовій Олені Миколаївні:
  • В термін до 04 серпня 2017 року відновити роботу камер відеоспостереження на території кафе – бару «Лобстер» із забезпеченням здійснення безперервного відеозапису із збереженням відеозаписів на носії інформації;
  • Забезпечити фізичну охорону на час роботи кафе – бару «Лобстер».
 3. Фізичній особі – підприємцю – Райкову Андрію Григоровичу:
  • В термін до 04 серпня 2017 року встановити камери відеоспостереження на території кафе – бару «Золотая рыбка» із забезпеченням здійснення безперервного відеозапису із збереженням відеозаписів на носії інформації;
  • Забезпечити фізичну охорону на час роботи кафе – бару «Золотая рыбка».
 4. Фізичній особі – підприємцю – Гогунській Ірині Михайлівні:
  • В термін до 04 серпня 2018 року провести демонтаж самовільно розміщених біля тіньового навісу тимчасової споруди ФОП Гогунської І.М., дитячих атракціонів у кількості двох одиниць;
  • в термін до 04 серпня 2018 року встановити камери відеоспостереження на території тимчасової споруди із забезпеченням здійснення безперервного відеозапису із збереженням відеозаписів на носії інформації.
 5. Фізичній особі – підприємцю – Настіч Олені Вікторівні – в термін до 04 серпня 2018 року встановити камери відеоспостереження на території тимчасової споруди із забезпеченням здійснення безперервного відеозапису із збереженням відеозаписів на носії інформації.
 6. Доручити міському голові Божковій Олені Анатоліївні створити тимчасову контрольну комісію, до складу якої включити представників Приморського ВП Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області, з перевірки виконання даного рішення.
 7. Доручити Комунальному підприємству «Чисте місто Приморськ» у разі не виконання ФОП Гогунською Іриною Михайлівною пункту 4.1. цього рішення, в термін до 10 серпня 2018 року провести демонтаж самовільно розміщених біля тіньового навісу тимчасової споруди ФОП Гогунської І.М., дитячих атракціонів у кількості двох одиниць.
 8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – Заверуху Галину Миколаївну.

Додаток до рішення виконавчого
комітету Приморської міської ради
від 31.07.2018р. №___

Інформація

про роботу «Центрального пляжу» в оздоровчий сезон 2018 року

Територія пляжу та предпляжної території «Центрального пляжу» складає 0,48 га. Пляжна територія оснащена 11 тіньовими навісами, 10 урнами, 4 роздягальні, 4 лавки. Працює ногомийка з прісною водою. Функціонує волейбольна площадка. Збір та складування твердих побутових відходів проводиться щоденно на площадці ТПВ, на якій розташовано 4 контейнери для ТПВ та сітка для пластику. Вивіз здійснюється комунальним підприємством «Чисте місто Приморськ» тричі на тиждень, саме понеділок, середа, п’ятниця. У разі потреби за заявкою уповноваженої особи з підприємців які здійснюють діяльність на території центрального пляжу тверді побутові відходи вивозяться додатково. Працюють два безоплатних громадських туалети, обслуговування яких здійснюється суб’єктами господарювання.

Спасіння громадян на водному об’єкті здійснює аварійно – рятувальний загін спеціального призначення ДСНС України в Запорізькій області, місцем дислокації якого є приміщення рятівної станції на території «Центрального пляжу». У травні місяці вищезазначеним підрозділом було проведено обстеження підводної частини пляжної території, чим забезпечено безпеку громадян при відпочинку на водному об’єкті.

На предпляжній території здійснюють свою діяльність 7 суб’єктів підприємницької діяльності. Послуги надаються у сфері громадського харчування, 4 тимчасові споруди, продажу сувенірної продукції, 1 тимчасова споруда, дитячих атракціонів та послуг прокату водним транспортом.

Логістичний зв’язок між містом та пляжем забезпечується автобусним сполученням Автовокзал – Центральний пляж. Перевізник – Черкез І.М.

Освітлення пляжної території та дороги від пляжу до території «Центрального пляжу» здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету. Освітлення території в літній час організовано до четвертої години ранку.

 

Заступник міського голови                                                                          К.М. Гогунський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *