Форум підготовки проектів громадського бюджету в Приморській ОТГ

15 вересня 2018 року з 11.00 до 14.00 в читальному залі Приморської районної бібліотеки (2 поверх), відбудеться Форум підготовки проектів Громадського бюджету Приморської ОТГ.

До участі запрошуються усі:

  • хто має ідею для розвитку міста;
  • хто має бажання подати проект;
  • кому потрібна допомога у написанні проектів.

Учасники Форму отримають кваліфіковану допомогу в підготовці проектів, матимуть можливість отримати консультації від працівників виконавчого комітету та сформувати команду однодумців.

Навчання проводитимуть експерти Фундації ПАУСІ:
Роман Широких, м. Полтава
“Допоможу написати ідею та розповім, як залучити однодумців”.

Пшемек Гурскі, м. Лодзь:
“Я розповім з чого почати підготовку проекту, з чого має складатися проект та як зацікавити жителів долучитися до підтримки вашої ідеї”.

Нагадаємо, що з міського бюджету виділяється 400 000 грн. для реалізації ваших ідей. Проекти можуть бути вартістю до 100 тис. грн.

подання проектів 01.09 – 30.09.2018
перевірка проектів 01.10 – 21.10.2018
вибір проектів (голосування) 22.10 – 05.11.2018
реалізація 2019 рік

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацію українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.
Контактна особа: Про свою участь просимо повідомити Девятерікову Надію Олександрівну, провідного спеціаліста відділу ЖКГ Приморської ОТГ, тел.: 099-230-07-00, електронна пошта: nadya.primorsk@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: