Про оголошення вихідного дня та перенесення робочого дня у вересні 2018 року

З метою створення сприятливих умов для святкування Дня міста, а також раціонального використання робочого часу, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно ст. 67 Кодексу законів про працю України, виконавчий комітет Приморської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Оголосити для працівників виконавчих органів Приморської міської ради вихідним днем – 18 вересня 2018 року.

2. Для працівників виконавчих органів міської ради у порядку і на умовах, визначених законодавством, перенести робочі дні: з вівторка 18 вересня 2018р. – на суботу 22 вересня 2018 року.

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій Приморської міської об’єднаної територіальної громади та іншим організаціям, що знаходяться на території громади, перенести робочі дні відповідно до п. 2 даного рішення у порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського з питань фінансово – економічного розвитку, інвестицій та житлово – комунального господарства –Заверуху Г.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: