У Приморську вдосконалювали знання з використання електронних сервісів

Нещодавно у залі засідань Приморської районної ради фахівцями Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області проведено семінар для платників податків Приморського району.
На початку зустрічі у своєму виступі начальник Бердянського управління Оксана Федорова окреслила етапи реформування фіскальної служби та розповіла про зміни в організаційній структурі фіскальної служби Запорізької області. Особливу увагу було приділено впровадженим електронним сервісам, розміщеним на офіційному веб-порталі ДФС, за допомогою яких платники можуть отримати необхідну інформацію. контролювати стан розрахунків з бюджетом, формувати та подавати податкову звітність.
Старший державний інспектор Бердянської ДПІ Анастасія Короленко наочно за допомогою слайдів продемонструвала основні функції Електронного кабінету платника податків. Звернула увагу на функціональні можливості цього електронного сервісу та роз’яснила деякі нюанси його застосування.
Під час проведення семінару провідні фахівці Бердянського управління, начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Олена Пономаренко та начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Олександр Прошутінський, ознайомили бухгалтерів підприємств і організацій та фізичних осіб – підприємців з останніми змінами податкового законодавства. Зокрема розглянуті актуальні питання щодо справляння податку з доходів фізичних осіб у вигляді орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського призначення, сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування членами фермерського господарства, особливості справляння плати за землю для фізичних осіб та окремі питання адміністрування податку на додану вартість сільгоспвиробників.
Захід відбувся в дружній атмосфері. Наприкінці семінару учасники мали можливість задати питання фахівцям фіскальної служби та отримати на них вичерпну відповідь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *