Інформація до відома споживачів послуг з утримання будинків та прибудинкових територій , які надає КП «Чисте місто Приморськ»

У зв’язку з намірами КП «Чисте місто Приморськ» здійснити зміни діючих тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій  для   споживачів , у відповідності з вимогами діючого законодавства надається наступна інформація:

– загальний розмір тарифу та його структура;

– періодичність та строки надання послуг;

-обгрунтування причин зміни тарифу.

Зауваження та пропозиції  у письмовому вигляді надавати до 26.11.2018 року  за адресою м.Приморськ вул.Мелітопольське шосе , 12.

Тариф який діє у нинішній час затверджено виконавчим комітетом Приморської міської ради від 15.06.2017р. № 125 «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, які надаються КП «Чисте місто Приморськ» на даний час є збитковим. За  9 місяців 2018 року отримано збиток у сумі 60,1 тис.грн.

Протягом часу дії тарифів відбулось значне збільшення витрат на оплату праці на законодавчому рівні, значне зростання ціни на  паливно-мастильні матеріали, запасні частини , зростання ціни на електричну енергію.

Тариф на послуги розраховано окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг , що фактично повинні надаватися для забезпечення належного санітарно – гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків  та прибудинкових територій з урахуванням переліку послуг затвердженим виконавчим комітетом Приморської міської ради.

Тарифи розраховано з урахуванням сплати податку на додану вартість та необхідним рівнем рентабельності для забезпечення безперебійної роботи підприємства

Додаток : Розрахунок тарифів по будинкам.

Директор підприємства І.С.Макаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *