Рішення виконавчого комітету №21 від 18.01.2019р.

Про вивчення пропозицій щодо встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на предпляжній території Третього пляжу по вул. Курортна в м. Приморськ

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», відповідно до рішення Приморської міської ради від 07.06.2017 №9 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Приморської ОТГ», рішення виконавчого комітету Приморської міської ради від 06.09.2018 №192 «Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності на предпляжній території 3-го пляжу по вул. Курортна в м. Приморськ», у зв’язку із збільшенням попиту серед підприємців щодо здійснення підприємницької діяльності на предпляжній території Третього пляжу по вул. Курортна в м. Приморськ, виконком Приморської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Оголосити про приймання заяв від суб’єктів підприємницької діяльності на можливість встановлення тимчасових споруд на предпляжній території Третього пляжу по вул. Курортна в м. Приморськ.  
  2. Встановити строк для прийняття заяв на можливість встановлення тимчасових споруд на предпляжній території Третього пляжу по вул. Курортна в м. Приморськ з 21.01.2019 до 31.01.2019 включно.
  3. Доручити комісії з вивчення заяв на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на предпляжній території Третього пляжу по вул. Курортна в м. Приморськ, створеною розпорядженням міського голови від 03.01.2019 №4/3, здійснити вивчення та аналіз поданих у визначений період заяв (за наявності позитивного висновку Відділу містобудування та архітектури Приморської міської ради), провести консультації (співбесіди) із заявниками щодо намірів встановлення тимчасових споруд за визначеними комісією критеріями.
  4. Комісії за результатами проведеної роботи надати виконавчому комітету відповідні пропозиції щодо надання згоди на можливість встановлення тимчасових споруд на предпляжній території Третього пляжу по вул. Курортна в м. Приморськ.
  5. Інформацію про вивчення попиту та прийняття заяв на можливість встановлення тимчасових споруд на предпляжній території Третього пляжу по вул. Курортна в м. Приморськ невідкладно опублікувати на офіційному веб-сайті Приморської міської ради.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову О.А. Божкову.

Міський голова                                                                                                       О.А. Божкова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *