Сайт та офіційна сторінка Приморської міської ради, визначені фахівцями як зразкові

29 січня в Запорізькій обласній адміністрації, проходив семінар на тему “Комунікації в громаді під час впровадження змін”. в рамках Програми місцевого системного розвитку, що виконується в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін, землевпорядники та представники об’єднаних територіальних громад. Також учасники тренінгу провели зустріч з керівником апарату облдержадміністрації Зінаїдою Бойко.

– Тренінг проводиться з метою надати учасникам теоретичні знання та практичні навички щодо застосування інструментарію управління землями ОТГ. Цей інструментарій сприятиме громаді у вирішенні проблеми землеустрою в громаді, прийнятті обгрунтованих рішень щодо земельних питань, які будуть зрозумілими та прозорими для громадян,

– звернувся до учасників тренінгу Олександр Бабанін.

Віктор Одиниця, який представляв Соціально-психологічний Центр Славутича та є експертом проекту DESPRO, ознайомив присутніх представників ОТГ з дослідженнями в сфері побудови комунікацій в громадах та пошуку власного бренду.

Так, в ході презентації, приклад Приморської міської ради був наведений як один з найкращих. Віктор Одиниця зазначив, що сайт міської ради є доступний та інформативний, просто знайти потрібну інформацію. На офіційній сторінці матеріали подаються в доступній та цікавій формі, при цьому, витримується рекомендований обсяг подачі інформації.

Серед інших громад, як гарні приклади, були наведені сайти Широківської та Веселівської ОТГ. Для себе ми теж відмітили певні плюси, які можна реалізувати і на власному сайті.

Друга частина тренінгу, яка проходить сьогодні, 30 січня, охоплює тему – “Практичний інструментарій управління землями ОТГ”, який допоможе громадам простими способами досягти конкретних результатів у вирішенні проблем землеустрою на своїй території, зробити прийняття рішень обґрунтованим, зрозумілим, прозорим для громадян!

Користуватись Практичним інструментарієм нескладно! 
Якщо знайомить з ним та пояснює особливості і перспективи земельної галузі в громадах, експерт БломІнфо-Юкрейн Катерина Резнікова!

ГО ДЕСПРО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: