Рішення №11 від 01.03.19р.: Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 26.06.2018 №6 «Про встановлення туристичного збору на території Приморської ОТГ на 2019 рік»

Керуючись ст.25, ст.69, п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве
самоврядування в Україні», згідно із Законом України «Про засади
державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», cт. 64 Бюджетного кодексу України, ст.268 Податкового кодексу України, враховуючи зміни, внесені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покрашення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23 листопада 2018 року №2628-VIII, Приморська міська рада Запорізької області
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Порядок сплати туристичного збору на території Приморської міської об’єднаної територіальної громади в новій редакції, згідно Додатку 1.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Приморської міської ради від 31 січня 2019 року №1.

3. Відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого
апарату Приморської міської ради забезпечити направлення копії даного рішення до Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області.

4. Загальному відділу виконавчого апарату Приморської міської
ради забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті Приморської міської ради Приморського району Запорізької області.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Бердянське
управління ГУ ДФС у Запорізькій області в межах своїх повноважень та на заступника міського голови з питань фінансово – економічного розвитку та інвестицій Заверуху Г.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: