Запрошуємо на засідання Комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам: Лоскутова Іллю Ігоровича

Директору ТОВ «ЗАВОД ПІДЙОМТРАНСМАШ» Лоскутову Іллі Ігоровичу м. Запоріжжя, вул. Димитрова, 54

Шановний Ілля Ігорович!

Приморська міська рада повідомляє Вам, що засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, яке було заплановано 01.03.2019р. перенесено, у зв’язку з тим що Вами не вчасно було отримано повідомлення.

Беручи до уваги вищевикладене, повторно запрошуємо Вас на засідання Комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, як власника нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці за адресою:

  • м. Приморськ, вул. Курортна, 13.

Підстава: Рішення двадцять другої сесії Приморської міської ради восьмого скликання від 02.03.2018р. №41 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».

Просимо Вас взяти з собою всі документи та матеріали стосовно вищевказаної земельної ділянки та об’єктів нерухомого майна, які на ній розташовані, а також копії установчих документів юридичної особи.

Засідання відбудеться 04.04.2019р. о 14.00 годині в Приморській міській раді, за адресою: м. Приморськ, вул. Центральна, 7 (кабінет №1).

Зауважимо, що згідно Положення про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, а саме п. 5.13 «Відсутність особи, що завдала шкоду, при повторному розгляді питання щодо визначення розміру збитків, не зупиняє його розгляду та не є перешкодою для прийняття Комісією відповідного рішення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *