Перемоги хореографічних колективів Приморська

Для творчих колективів Приморського міського будинку культури  травень місяць був дуже насиченим  концертними виступами ,участю у різноманітних конкурсах,фестивалях,святах.

Зразковий хореографічний колектив «Феєрверк»,керівник Вікторія Ішкова, прийняв участь  і став переможцем  в 3-х номінаціях  на VI міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Global Dance -2019» в м.Умань.   Колектив показав на фестивалі три   хореографічні композиції «Часіки», «Одуванчики», «Байкерята»,які  дуже тепло сприймалися глядачами.

Також у травні  дитяча хореографічна студія «Арабеск»,керівник Анастасія Візирська, прийняли участь у  регіональному форумі-фестивалі  хореографічного мистецтва ім.А.К. Саркісянца «Бердянськ-2019»  і також стали переможцями в трьох номінаціях(1,2 місця).

Незабутньою  для 36-ти учасників хореографічної студії «Арабеск» стала поїздка в с.м.т. Кирилівка  Якимівського району  на Всеукраїнський фестиваль-конкурс «KIRILLOVKA-FEST» .   На конкурсі були представлені  три хореографічні композиції в різних номінаціях ,це : «Море», «Фарби», «Домовики». Бездоганне виконання, сценічна культура,яскраві ексклюзивні  сценічні костюми до кожного танцю ,і ще величезне  прагнення   до перемоги-все це  було поєднано  у виступі колективу .        І  перемогу здобуто !

Приємно відзначити,що  всі учасники колективу , перебуваючи в Кирилівці (окрім виступу на сцені)  були вдягнуті у  яскраві футболки з логотипом  студії «Арабеск» . Розробка логотипу та тканини-це заслуга  Олени  Кравець -мами однієї з учасниць колективу. За підтримки  фонду сприяння  розвитку Морський  курорт України було пошито футболки  учасників «Арабеску»

За прекрасний  виступ в фестивалі-конкурсі  діти-учасники колективу  отримали  незабутні враження від  відвідування дельфінарію « Оскар» та аквапарку в с.м.т.Кирилівка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: