Проведення громадських слухань, щодо внесення змін до генерального плану міста Приморськ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ
«17» травня 2016 р.                                                                                  № 56/3
 

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою КМУ №555 від 25.05.2011, з метою врахування громадських інтересів під час затвердження змін до Генерального плану міста Приморськ та детального плану території в районі вул. Курортна міста Приморськ:

1 Провести з 17.05.2016по 30.06.2016 громадські слухання з питань:

1.1. Внесення змін до Генерального плану міста Приморськ Запорізької області;

1.2. Детального плану території в районі вул. Курортна міста Приморськ Запорізької області.

2. Оприлюднити шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Приморської міської ради:

2.1. Повідомлення про проведення громадських слухань, про початок, строки, процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту внесення змін до Генерального плану міста Приморськ та детального плану території в районі вул. Курортна міста Приморськ

2.2. Проект змін до Генерального плану міста Приморськ Запорізької області (графічну і текстову частину, крім частини, що становить державну таємницю та належить до інформації з обмеженим доступом відповідно до законодавства).

3.Розмістити автентичні копії Проекту внесення змін до Генерального плану міста Приморськ та детального плану території в районі вул. Курортна міста Приморськ у вільному доступі протягом робочого часу в приміщенні виконавчого комітету Приморської міської ради.

4.Організацію громадських слухань покласти на відділ містобудування та архітектури виконавчого апарату Приморської міської ради.

5.Пропозиції до проекту внесення змін до Генерального плану міста Приморськ та детального плану території в районі вул. Курортна міста Приморськ приймаються протягом 30 днів з початку проведення громадських слухань.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови – Візірського І.В.

 

Міський голова                                                                                           О.А. Божкова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: