Громадські слухання

2 липня 2016 року в великій залі Приморської районної ради були проведені громадські слухання  щодо пропозиції депутатів Приморської міської ради щодо об’єднання територіальних громад с. Преслав, Преславської сільської ради Приморського району, с. Банівка, Банівської сільської ради Приморського району, сел. Набережне, с. Подспор’є, с. Комишуватка та міста Приморськ, Приморської міської ради в Приморську міську об’єднану територіальну громаду з центром в м. Приморськ. 

На обговорення були запрошені фахівці з питання об’єднання територіальних громад: Бойко Зінаїда Михайлівна заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, керівник апарату, Свістун Олександр Іванович керівник офісу реформ Запорізької обласної державної адміністрації, голова Приморської райдержадміністрації Бєлічев Сергій Анатолійович, представники міської влади, а також голови сільських рад району.

 

 

 


РЕЗОЛЮЦІЯ

Громадських слухань
 з питання добровільного об’єднання територіальних громад
 
«02» липня 2016 року
м. Приморськ, вул. Пролетарська, 110
 
Заслухавши інформацію від представників Приморської міської ради, мешканців та депутатів Приморської міської ради з метою формування самодостатньої територіальні громади, яка б володіла відповідними матеріальними і фінансовими ресурсами, територією та об’єктами соціальної інфраструктури, необхідними для ефективного виконання покладених на органи місцевого самоврядування завдань та функцій, керуючись Порядком проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Законом України «Про місцеве самоврядування в України» 
 
ВИРІШИЛИ:
1. Інформацію, що надійшла від учасників громадських слухань, прийняти до відома.
2. Схвалити та підтримати пропозицію депутатів Приморської міської ради про добровільне об’єднання територіальних громад села Преслав Преславської сільської ради Приморського району, села Банівка Банівської сільської ради Приморського району, сіл Набережне, Подспор’є, Комишуватка та міста Приморськ Приморської міської ради в Приморську міську об’єднану територіальну громаду з центром у м. Приморськ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: