Привітання голови Приморської ОТГ з нагоди 196 річниці заснування м.Приморськ

Дорогі приморціта гості міста! Я щиро вітаю вас із 196-ю річницею з дня заснування Приморська.

Наше місто – трудівник, борець, митець, будівничий… Завжди молоде, воно з кожним роком стає затишнішим і комфортнішим: перевтілюються його вулиці, парки і сквери, створюється сучасна інфраструктура. Але водночас йому вдається зберегти свою унікальність, свою неповторну душу…

Та найбільше надбання Приморська, його гордість – містяни. Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Тож я дякую кожному з вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, покращення добробуту приморчан.

Я дякую всім приморцям за небайдужість, за таке просте, але вкрай важливе сьогодні, бажання змін на краще. Упевнена, ми здатні на великі звершення!

Щиро бажаю всім приморцям сімейного затишку, благополуччя, міцного здоров’я! Нехай Господь оберігає наші родини! Нехай збуваються світлі мрії, реалізуються добрі плани! Нехай нарешті в Україні запанує довгоочікуваний мир, а наш Приморськ квітує в успіхах своїх жителів, у радісних посмішках дітей!

З повагою, голова Приморської міської ОТГ         Олена Божкова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *