Депутати Приморської міської ради

Депутатський корпус:

Увага! Інформація про депутатів не повна! Шановні депутати! Нагадуємо, що відповідно до листа Приморської міської ради від 10.01.2016р. №01/20-32, ви не надали відповідну інформацію!

А саме депутати:

Бредихіна Любов Василівна  Нєговєлов Юрій Олександрович
Зетченко Василь Васильович  Саламатіна Ганна Олексіївна
Гридько Олег Олексійович  Розумний Андрій Миколайович
Чумаченко Андрій Євгенович  Пилипенко Ольга Вікторівна
Райков Андрій Григорович Крот Олексій Володимирович
Ганзуля Вадим Володимирович  Акритов Анатолій Георгійович
Македонська Світлана Іванівна  Войтенко Володимир Вікторович
Матяш Віра Петрівна  Рупчев Євген Валерійович
 Нехороший Віталій Володимирович   Бучакчийський Володимир Васильович 
Васильєва Людмила Миколаївна  Грігорова Вікторія Павлівна

Графік прийому громадян депутатами Приморської міської ради восьмого скликання

 

Номер
територіального
виборчого округу
Опис меж територіального виборчого округу Дата прийому ПІБ депутата за яким  закріплено округ
1 вул.Першотравнева, вул.Молодіжна, пров.Кутузова, вул.Вавілова, вул.Степова; вул.Південна, вул.Ломоносова вул.Садова, пров.Квітучий, вул.Кокошко, вул.Вербова Бредіхіна Любов Василівна
2 вул.Вереснева, вул.Осіпенко, вул.30 років Перемоги  кожна середа з 10:00 до 12:00, кабінет №10, Приморська міська рада Єлізаров Павло Валентинович
3 вул.Райдужна, вул.Новицького з №1 по №85, з №2 по №70, вул.Шмідта, вул.Маяковського Саламатіна Ганна Олексіївна
4 вул.Соборна з 95-193, 96-198, вул.Поштова, вул.Пушкіна з 31-55, 2-56 кожний вівторок з 10:00 до 16:00, кабінет №10, Приморська міська рада Савенко Олег Вікторович
5 вул.вул.Калинова з 105-250, 110-214, вул.Поштова, вул.Пушкіна з 65-97, 62-96, вул.Затишна, вул.Олімпійська, вул.Примакова Васильєва Людмила Миколаївна
6 вул.Банкова з 115-217, 112-218, вул.Таврійська, вул.Зарічна, вул.Заводська, Мелітопольське шосе, вул.Новіцького з 91-131,86-126 Македонська Світлана Іванівна
7 вул.Слов’янська Горохов Олександр Володимирович
8 вул.Українська, вул.Гагаріна, вул.Виноградна, вул.Яблунева з 2-66,1-69 вул.Ліпченка Гридько Олег Олексійович
9 вул.Лісова, вул.І.Громака, вул.Грибанова, вул.Свободи, вул.Енергетиків, вул.Яблунева з 71-93, 68-82, вул.Комарова  кожний понеділок з 10:00 до 16:00, кабінет №10, Приморська міська рада Розумний Андрій Миколайович
10 вул.Калинова з 1-99, 2-104, вул.Банкова з 1-113, 2-108, вул.Тиха кожна середа з 10:00 до 12:00, кабінет №10, Приморська міська рада Чумаченко Андрій Євгенович
11 вул.Зелена, вул.Соборна 1-93, 2-92, вул.Абрикосова, вул.Морька з 1-51,2-46, вул.Дружби, пров.Ногайський, пров.Новий, пров.Миру Пилипенко Ольга Вікторівна
12 вул.Паркова, вул.Центральна, вул.Крилова Райков Андрій Григорович
13 вул.Морська №48, 50, 52, 54, 56, 62, 64 Крот Олексій Володимирович
14 Вул.Морська №58, 60, 66, 68, 70, 78, 80 Понеділок – П’ятниця
з 8:00 до 17:00
м.Приморськ, вул.Морська, 66
маг. “Строймайстер”
Ганзуля Вадим Володимирович
15 вул.Морська №55, 57, 59, 61 Візірський Сергій Юрійович
16 вул.Морська, №63, 65, 67, 69, 71, вул.Суворова, вул.Жукова Акритов Анатолій Георгійович
17 вул.Сонячна, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Кашкарьової, вул.Піонерська, вул.Обіточна, пров.Кошеля, вул.Молодогвардійців Нехороший Віталій Володимирович
18 вул.Партизанська,вул.Приморська, вул.Курортна, пров.Азовський Понеділок – Неділя
з 9:00 до 20:00
м.Приморськ, вул.Партизанська, 136
Скельнічев Анаптолій Федорович
19 вул.Мічуріна, вул.Гоголя, вул.Шкільна Войтенко Володимир Вікторович
20 вул.Партизанська з №3а-177а, 2-164, пров.Аврори, пров.Вишневий Матяш Віра Петрівна
21 вул.Річна, вул.Набережна, пров.Східний, пров.Портовий, пров.Троїцький Нехороший Віталій Володимирович, Бунчук Леонід Вікторович
22 вул.Комишуватка Бучакчийський Володимир Васильович
23 С-ще Підспор’є, с-ще Набережне Зетченко Василь Васильович, Васильєва Людмила Миколоївна
24 с.Преслав, вул.Державіна №1-151, вул.Варбанського №71-187, 58-156 Григорова Вікторія Павлівна
25 с.Преслав, вул.Варбанського №1-69,4-56, вул.Центральна №35-137, 137а, 32-128 Нєговєлов Юрій Олександрович
26 с.Преслав, вул.Центральна №2-30,1,1б-33, вул.Патріотична, вул.Сонячна, вул.Таврійська Рупчев Євген Валерійович