Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на об’єкт оренди: м. Приморськ, вул.Центральна, 51.

Приморська міська рада Приморського району Запорізької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на об’єкт оренди

Найменування об’єкта оцінки: Дитячий садок з належними до нього будівлями і спорудами, в цілому складається з: дитячого садку, з цегли, загальною площею 571,1 кв.м., зазначеного на плані літерою А; пральні, загальною площею 60,9 кв.м., зазначеної на плані літерою Е; тамбуру, зазначеного на плані літерою Д; підвалу, зазначеного на плані літерою  під Е; паркану, на плані №; воріт, на плані №1; паркану, на плані №2; басейну, зазначеного на плані літерою Б; тротуару, зазначеного на плані літерою І; вимощення, зазначеного  на плані  літерою ІІ; люків, в кількості 6 шт. (власник – Приморська міська рада Приморського району Запорізької області).

Місцезнаходження об’єкта оцінки:  м. Приморськ, вул. Центральна, 51.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості об’єкта оренди з метою передачі в оренду.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка об’єкта):на дату укладення договору на проведення незалежної оцінки.

Замовник та платник робіт з оцінки об’єкта: Приморська міська рада Приморського району Запорізької області.

Звіт про оцінку має бути прошитий (прошнурований), пронумерований, скріплений підписом та печаткою суб’єкта оціночної діяльності – суб’єкта господарювання, що проводив оцінку.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 №2075, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за №60/28190 (далі – Положення).

До участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Оцінювачі, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна, повинні мати відповідну кваліфікацію оцінювача стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Претендентам потрібно подати разом із супровідним листом конкурсну документацію в запечатаному конверті(на конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», зазначити назву, адресу об’єкта оцінки та дату проведення конкурсу), а саме:

1) підтвердні документи:

– заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 до Положення);

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

– копії документів, передбачених абзацом сьомим пункту 11 розділу І Положення (за наявності);

– інформація про претендента (додаток 4 до Положення);

2) документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення);

3) конкурсну пропозицію претендентів, яка подається в запечатаному окремому конверті і має містити пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт у календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Конкурс відбудеться: у Приморській міській раді Приморського району Запорізької областізаадресою: 72102, Запорізька область, м. Приморськ, вул. Центральна, 7 об 14.00 через 14 днів після опублікування цієї інформації.

Тел. для довідок (06137) 7-30-95.

Документи на участь у конкурсі подаються до:Загального відділу Приморської міської ради Приморського району Запорізької областізаадресою: 72102, Запорізька область, м. Приморськ, вул. Центральна, 7кабінет № 3 до 16.00 за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: