ПРОЕКТ РІШЕННЯ: Про проекти регуляторних актів міської ради та виконавчого комітету на 2017 рік

СЬОМА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

  «__» ______ 2017 р.                                                                                                                   №__

м. Приморськ

Про проекти регуляторних актів міської ради та виконавчого комітету на 2017 рік

У відповідності із пропозиціями розробників проектів регуляторних актів, на підставі ст.7 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, керуючись  ст.25, 26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Приморська  міська рада

Вирішила:

  1. Затвердити План роботи міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік (додаток).
  2. Секретарю міської рад и Єлізарову П.В. забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті міської ради  в 10-денний  термін  з дня його прийняття.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань виконкому Гогунського К.М. та голів відповідних постійних депутатських комісій.

 

Міський голова                                                                                    Божкова О.А.

Додаток
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням сьомої сесії
восьмого скликання міської ради
№ ___ від _______ р.

ПЛАН

діяльності з  підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2017 рік

№/ п/п Назва проекту регуляторного акту  Мета прийняття проекту регуляторного акту Термін підготовки проекту  регуляторного акту  Відповідальніза розробку проекту  регуляторного акту
1 2 3 4 5
1. Про нормативно-правові акти з питань оренди майна комунальної власності Приморської міської об’єднаної територіальної громади Врегулювання процедури надання в оренду майна комунальної власності об’єднаної громади територіальної громади Приморської міської ради, прийняття порядку, методики травень2017 року Іотова В.В.

Кононов В.В.

Гайдуквлська І.С.

Про затвердження Положень, що регулють правові відносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Приморської ОТГ Запровадження єдиних процедур при розміщені, укладанні договорів на право користування місцями розташування тимчасових споруд для здійсснення підприємницької діяльності на території Приморської ОТГ І квартал2017 року Іотова В.В.

Кононов В.В.

Бучакчийський М.І.

Про затвердження нормативно-правових актів  з питань відчуження та списання майна, що є комунальною власністю об’єднаної територіальної громади Приморської міської ради Врегулювання та удосконалення процедури відчуження та списання майна, що є комунальною власністю об’єднаної територіальної громади та підвищення ефективного його використання травень2017 року Іотова В.В.

Алтухова Г.А.

Стоєва Л.Л.

4. Про встановлення місцевих місцевих податків та зборів на території об’єднаної територіальної громади Приморської міської ради на 2018 рік Вдосконалення та оптимізація місцевих податків та зборів Травень-червень2017 року Іотова В.В.

Алтухова Г.А.

5. Про затвердження правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях Приморської міської ОТГ Врегулювання правовідносин в галузі благоустрою територій населених пунктів Приморської міської ОТГ Травень 2017 року Юридичний відділ

                                        Секретар міської ради                                           П.В.Єлізаров

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: