План роботи Приморської міської ради на 2017 рік

Загальні положення

з/п

Форма роботи ради Строки проведення, місце проведення Строк подання  матеріалів до міської ради Відповідальний за підготовку матеріалів Хто вносить питання
1 Сесія міської ради Не рідше 1 разу на два
місяці, сесійна зала районної ради
Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Виконавчі органи міської ради Міський голова, виконавчий комітет, постійні і тимчасові комісії та групи, депутати міської ради
2 Засідання постійних комісій міської ради За окремим графіком Голови постійних комісій
3 Засідання виконавчого комітету міської ради Кожна друга(третя) п’ятниця місяця  о 10.00 год.,

(каб. 1)

Не пізніше, як за 20 робочих днів до дня проведення виконкому Заступник міського голови з питань діяльності виконкому Гогунський К.М. Керівники або спеціалісти відділів міської ради
4 Щотижневі робочі наради керівництва міської ради та її виконавчих органів, директора КП «ЧМП». Щопонеділка о 8.00,

(каб. 1)

Божкова О.А.

Заверуха Г.М.

Алавацька І.В.

Гогунський К.М.

Божкова О.А.

Заверуха Г.М.

Алавацька І.В.

Гогунський К.М.

5 Інформація про:

– роботу виконавчого комітету в міжсесійний період;

– виконання депутатських звернень та запитів

Сесія
міської ради,  згідно плану роботи
Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Гогунський К.М..

Божкова О.А.

Гогунський К.М.

Божкова О.А.

6 Інформація про:

– про роботу постійних комісій;

– виконання рішень ради

Сесія міської ради,  згідно плану роботи Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Єлізаров П.В.

Божкова О.А.

Голови постійних комісій

Єлізаров П.В.

Божкова О.А.

7 Інформація про підсумки роботи за квартал заступників міського голови та секретаря ради Сесія міської ради, щоквартально Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М.

Алавацька І.В.

Гогунський К.М

Єлізаров П.В.

Заверуха Г.М.

Алавацька І.В.

Гогунський К.М

Єлізаров П.В.

Розділ I: Питання, запропоновані до розгляду сесій Приморської міської ради:

№ з/п Назва питання Місце розгляду Строк подання матеріалів Відповідальний за підготовку матеріалів Хто вносить проект рішення
СІЧЕНЬ
1 «Про міський бюджет на 2017 рік» Сесія міської ради Алтухова Г.А Алтухова Г.А.
2 Про затвердження кількості та персонального складу постійних депутатських комісій Сесія міської ради Іотова В.В. Іотова В.В.
3 Про Затвердження положення про постійні депутатські комісії Сесія міської ради Іотова В.В. Іотова В.В.
ЛЮТИЙ
 

1

Про затвердження складу виконавчого комітету Приморської міської ради Сесія міської ради Гогунський К.М. Гогунський К.М.
2

2

Про затвердження складу постійних комісій виконавчого комітету Сесія міської ради Іотова В.В. Іотова В.В.
3 По затвердження Положень про постійні комісії виконавчого комітету Сесія міської ради Іотова В.В. Іотова В.В.
4 Про затвердження плану роботи Приморської міської ради на 2017 рік Сесія міської ради Єлізаров П.В. Єлізаров П.В.
5 Про затвердження положення про проведення конкурсу по вибору суб’єктів оціночної вартості Сесія міської ради Іотова В.В. Іотова В.В.
6 Про затвердження положення про порядок відчуження нерухомого майна комунальної власності Приморської міської  ради Приморської ОТГ Сесія міської ради Іотова В.В. Іотова В.В.
7 Земельні питання Сесія міської ради Дремлюга І.О. Дремлюга І.О.
БЕРЕЗЕНЬ
1 Про підготовку та проведення оздоровчого сезону 2017р Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення виконкому Заверуха Г.М.

Алавацька І.В.

Макаренко І.С, содоклад профільна комісія/Войтенко В.В./

Заверуха Г.М.

Алавацька І.В

2 Звіт про виконання міського бюджету за 2016 рік. Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення виконкому Алтухова Г.А., співдоповідь профільна комісія/Саламатіна Г.О./ Алтухова Г.А.
3 Звіт про роботу КП «Чисте місто Приморськ» за 2016 рік Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Макаренко І.С. – директор КП «Чисте місто Приморськ», співдоповідь профільна комісія /Горохов О.В.\ Кононов В.В.

Заверуха Г.М.

4 Звіт про роботу КП «Трудовий архів» за 2016 рік Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Томашкова Т.І.- директор КП «Трудовий архів» Кононов В.В.

Заверуха Г.М.

5 Затвердження переліку майна комунальної власності Приморської міської ради Приморської ОТГ Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М.

Гогунський К.М.

Заверуха Г.М.

Гогунський К.М.

6 Затвердження плану роботи з прийняття регуляторних актів Приморської міської ради на 2017 р Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Єлізаров П.В. Єлізаров П.В.

 

7 Затвердження Положення про порядок надання в оренду нерухомого майна комунальної власності Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М.

Гогунський К.М.

Заверуха Г.М.

Гогунський К.М.

8 Земельні питання Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Дремлюга І.О. Дремлюга І.О.
ТРАВЕНЬ
1 Затвердження  Програми соціально-економічного розвитку  Приморської ОТГ на 2017-2020 р. Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М.,співдоповідь голови профільних комісій Заверуха Г.М.
2 Звіт про виконання плану заходів щодо підготовки до оздоровчого сезону 2017р Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М.

Алавацька І.В.

Макаренко І.С.

Кононов В.В.

Заверуха Г.М.

3 Затвердження переліку майна комунальної власності, яке підлягає приватизації у 2017році, аналіз ефективності використання майна Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М.

Гогунський К.М

Заверуха Г.М.

Гогунський К.М.

4 Затвердження Положення про прийняття на роботу керівників дошкільних та загальноосвітніх закладів Приморської ОТГ Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Алавацька І.В.

Іотова В.В.

Алавацька І.В.

Іотова В.В.

5 Про хід виконання місцевої  цільової програми «Благоустрій населених пунктів Приморської ОТГ на 2017р.» Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М.

Макаренко І.С.

Кононов В.В.

Заверуха Г.М.

6 Про нормативно-правові акти з питань оренди майна Приморської міської ради Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М., Гогунський К.М. Заверуха Г.М., Гогунський К.М.
7 Про нормативно-правові акти з питань списання комунальної власності Приморської міської ради Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М., Гогунський К.М. Заверуха Г.М., Гогунський К.М
8 Про затвердження ставок податків які надходять до місцевого бюджету Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Гогунський К.М., Заверуха Г.М. Гогунський К.М., Заверуха Г.М.
9 Земельні питання Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії сесії Дремлюга І.О.  

Дремлюга І.О.

 

ЛИПЕНЬ
1 Аналіз діяльності малого підприємництва на території Приморської міської ради з  метою залучення інвестицій Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М., Алтухова Г. А., співдоповідь – Войтенко В.В. Заверуха Г.М..
2 Про хід виконання програми «Землеустрій» на 2017р Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Дремлюга І.О Дремлюга І.О
3 3віт про виконання правил Благоустрою, забезпечення чистоти та порядку в населених пунктах Приморської ОТГ Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Гогунський К.М. Гогунський К.М
4 Земельні питання Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії сесії Дремлюга І.О. Дремлюга І.О.
ВЕРЕСЕНЬ
1 Звіт про ефективне використання земель сільскогосподарського та іншого призначення на території міської ради Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії сесії Дремлюга І.О., солоклад –профільна комісія /Крот О.В./ Дремлюга І.О
2 Про підготовку ЖКГ Примоської ОТГ до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М.

Макаренко І.С.

Заверуха Г.М.

Кононов В.В.

4 Про виконання «Програми реформування і соц..розвитку ЖКГ Приморської ОТГ н 2017 р.» Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М.,

Кононов В.В.

Кононов В.В.
5 Про виконання умов договорів оренди Приморської міської ради Примрської ОТГ Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Дремлюга І.О. Дремлюга І.О.
6 Звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2017р. Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М., Алтухова Г.А., співдоповідь голова профільної комісії/

Саламатіна Г.О./

Заверуха Г.М., Алтухова Г.А.
7 Про хід виконання «Програми з проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією та ремонтом автомобільних доріг» Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М.,

Кононов В.В.

Макаренко І.С.

Заверуха Г.М.,

Кононов В.В.

8 Інформація про проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Алавацька І.В. Алавацька І.В.
9 Земельні питання Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії сесії Дремлюга І.О. Дремлюга І.О.
ЛИСТОПАД
1 Звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року. Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М., Алтухова Г.А., співдоповідь голова профільної комісії/Саламатіна Г.О./ Заверуха Г.М., Алтухова Г.А.
2 Затвердження плану роботи з прийняття регуляторних актів Приморської міської ради на 2018 рік Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Єлізаров П.В. Єлізаров П.В.
3 Про хід виконання Програм «Розвиток спорту», та «Фінансова підтримка спортивних споруд». Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Алавацкая І.В.,Профільна комісія/Македонська С.І. Алавацька І.В.
4 Інформація про виконання депутатських запитів та звернень, рішень міської ради Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Єлізаров П.В. Єлізаров П.В.
5 Земельні питання Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Дремлюга І.О. Дремлюга І.О.
ГРУДЕНЬ
1 Про виконання плану роботи Приморської міської ради за 2017 рік. Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Єлізаров П.В. Єлізаров П.В.
2 Звіт міського голови про виконання повноважень Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Божкова О.А. Божкова О.А.
3 Звіт голів постійних комісій про свою роботу за рік Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Голови постійних комісій, депутати комісій Голови комісій
4 Про хід виконання місцевої цільової Програми «Соціальний захист населення на 2017 рік» Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Алавацька І.В. Алавацька І.В.
5 Про хід виконання програм щодо розробки містобудівної документаціі населених пунктів ОТГ Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Бучакчийський М.І. Бучакчийський М.І.
6 Про виконання житлового законодавства в межах Приморської міської ради Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Завіруха Г.М. Завіруха Г.М.
7 Про стан виконання плану приватизації майна комунальної власності територіальної громади міста. Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Гогунський К.М. Гогунський К.М.
8 Про затвердження уточненого переліку майна комунальної власності за 2017 рік Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М., Гогунський К.М. Заверуха Г.М., Гогунський К.М.
9 Про затвердження переліку майна,що підлягає приватизації на 2018 рік Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М., Гогунський К.М. Заверуха Г.М., Гогунський К.М
10 Про затвердження переліку майна,що підлягає оренді на 2018 рік Сесія міської ради Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Заверуха Г.М., Гогунський К.М. Заверуха Г.М., Гогунський К.М
11 Про виконання рішень Приморської міської ради Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Єлізаров П.В. Єлізаров П.В.
12 Земельні питання Сесія міської ради Не пізніше, як за 30 робочих днів до дня проведення сесії Дремлюга І.О.. Дремлюга І.О.

 

Додаток №2
до рішення шостої сесії
восьмого скликання
від _____________2017р

Розділ II.  Засідання виконавчого комітету Приморської міської ради.

 1. Про роботу виконавчого комітету міської ради по здійсненню контролю за станом благоустрою населених пунктів у 2017році.

Відповідальні: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – Гогунський К.М.,

 1. Про формування плану приватизації на 2017рік

Відповідальний: заступник –  Гогунський К.М.

 1. Про підготовку місць масового відпочинку населення, комунального водопроводу , очисних споруд, каналізації на території громади до оздоровчого сезону.

Відповідальні: заступник –  Гогунський К.М..,директор КП «ЧМП» Макаренко І.С.

 1. Про підготовку та участь у проведенні святкових заходів на території Приморської ОТГ протягом року.

Відповідальні: заступник  – Алавацька І.В

 1. Про стан правопорядку та заходи щодо підвищення ефективності роботи по боротьбі зі злочинністю у м. Приморську.

Відповідальні: працівник Приморського відділення Бердянського відділу поліції України в Запорізькій області, заступник  – Гогунський К.М.;

 1. Про роботу ринку та інших торгівельний об’єктів у місцях масового відпочинку.

Відповідальні: заступник  – Гогунський К.М., Блаженко С.В..

 1. Про стан водопостачання приватного сектору міста Приморськ у літній період 2017року.

Відповідальні: заступник – Гогунський К.М., директор КП «Чисте місто Приморськ» – Макаренко  І.С.

 1. Про хід виконання міського бюджету.

Відповідальні: Заступник – Заверуха, гол.бух. – Алтухова Г.А.

 1. Про хід виконання місцевих цільових програм.

Відповідальні: Заступник – Заверуха Г.М.

 1. Про санітарно – технічний стан та організацію харчування, в дитячих дошкільних та загальноосвітніх закладах.

Відповідальні: Заступник – Алавацька І.В.

 1. Про стан виконання рішень виконавчого комітету Приморської міської ради.

Відповідальний: секретар – Єлізаров П.В.

 1. Про виконання виконавчими органами міської ради своїх власних повноважень

Відповідальний: заступник  – Гогунський К.М.

Додаток №3
до рішення шостої сесії
восьмого скликання
від _____________2017р

Календарне планування скликань міської ради, проведення засідань виконавчого комітету в 2017 році.

Січень   Друга (третя) п’ятниця місяця
Лютий   Друга (третя) п’ятниця місяця
Березень Остання п’ятниця місяця Друга (третя) п’ятниця місяця
Квітень   Друга (третя) п’ятниця місяця
Травень Остання п’ятниця місяця Друга (третя) п’ятниця місяця
Червень   Друга (третя) п’ятниця місяця
Липень Остання п’ятниця місяця Друга (третя) п’ятниця місяця
Серпень   Друга (третя) п’ятниця місяця
Вересень Остання п’ятниця місяця Друга (третя) п’ятниця місяця
Жовтень   Друга (третя) п’ятниця місяця

Листопад

Остання п’ятниця місяця

Друга (третя) п’ятниця місяця

Грудень

Остання п’ятниця місяця

Друга (третя) п’ятниця місяця

 Додаток №4

до рішення шостої сесії

восьмого скликання

від _____________2017 р

Розділ ІІІ

Планування роботи постійних комісій ради.

 1. Комісія з питань планування бюджету та фінансів.
  • Співдоповідь про «Звіт про виконання бюджету за 2016 рік»
  • Про затвердження бюджету міської ради на 2017рік.
   • Про перспективи збільшення доходної частини бюджету за рахунок орендної плати за землю.
  • Аналіз виконання плану роботи за 2017рік.
  • Інші пропозиції комісії
 2. Комісія з питань житлово-комунального господарства, торгівлі та побуту.
  • Про стан житлового господарства.
  • Підготовка співдоповіді щодо звіту про роботу КП «ЧМП»
  • Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства міста у весняно-літній період.
  • Про хід виконання «Програми з проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією та ремонтом автомобільних доріг».
  • Про виконання Програми «Благоустрій населених пунктів ОТГ», підготовка об’єктів ЖКГ до роботи в зимовий період.
  • Аналіз виконання плану роботи за 2017 рік.
  • Інші пропозиції комісії
 3. Комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді та спорту.
  • Про хід виконання місцевих цільових програм з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту.
  • Соціальний захист громадян, які проживають на території міської ради.
  • Про організацію харчування в ЗНЗ та ДНЗ громади.
  • Про стан медичного обслуговування на території громади.
  • Аналіз виконання плану роботи за 2017 рік
  • Інші пропозиції комісії
 4. Комісія з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та вирішення земельних спорів.
  • Про ефективне використання земель на території громади.
  • Про хід приватизації земельних ділянок на території громади громадянами та юридичними особами.
  • Про додержання екологічної безпеки водних ресурсів.
  • Про своєчасність сплати орендної плати за земельні ділянки юридичними та фізичними особами.
  • Аналіз виконання плану роботи за 2017 рік.
  • Інші пропозиції комісії
 5. Комісія з питань депутатської діяльності та етики, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими та громадськими формуваннями, ЗМІ
  • аналіз стану правопорушень на території приморської міської ради
  • аналіз проектів рішень ради щодо дотримання Законів України
  • аналіз місцевих цільових програм, вироблення рекомендацій
  • Розгляз заяв та звернень щодо депутатської етики, поведінки депутатів та посадових осіб ради
  • Інші пропозиції комісії

 

Секретар міської ради                                                                             П.В.Єлізаров

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: