ПОВІДОМЛЕННЯ: Про оприлюднення регуляторного акту

Приморська міська рада повідомляє про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення «Про нормативно-правові акти з питань оренди майна комунальної власності Приморської міської об’єднаної територіальної громади».

 Стислий зміст регуляторного акту: організаційно-розпорядчі відносини, пов’язані з передачею в оренду майна, що перебуває у власності Приморської міської об’єднаної територіальної громади; правові відносини між орендодавцем та орендарем щодо використання комунального майна; порядок укладання, продовження та припинення договорів оренди комунального майна, передачі його в суборенду; розрахунок і порядок використання плати за оренду комунального майна, яке є власністю Приморської міської об’єднаної територіальної громади.

Метою прийняття запропонованого регуляторного акту є врегулювання відносин між  орендодавцем та орендарем щодо вартості використання комунального майна.

Регуляторний акт розроблений відповідно до Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 №786 «Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» та від 10.08.1995 №629 «Про затвердження Методики оцінки вартості об’єктів оренди, Порядку викупу орендарем оборотних матеріальних засобів та Порядку надання в кредит орендареві коштів та цінних паперів», інших нормативних актів.

Базове відстеження результативності регуляторного акту буде здійснено до набрання чинності регуляторного акту,  повторне – через 2 роки  з дня набрання чинності.

Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу – на офіційному сайті Приморської міської ради  http://www.mrprim.zp.ua/

Також з повним текстом проекту регуляторного акту, аналізом регуляторного впливу  можна ознайомитись безпосередньо у каб. №6 Приморської міської ради, за адресою: вул.  Центральна, 7, м. Приморськ; понеділок – п’ятниця з 8:00 до 17:00.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово протягом місяця з дня оприлюднення регуляторного акту та подаються особисто чи поштою за адресою: вул.  Центральна, 7, м. Приморськ, Запорізька область, каб. №6 або на e-mail: mrprim@ukr.net

Телефон для довідок:(061 37)7-07-72

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: