ПРОЕКТ: Про нормативно-правові акти з питань оренди майна комунальної власності Приморської міської ОТГ

З метою врегулювання господарських відносин щодо використання об’єктів комунальної власності територіальної громади, вдосконалення організації договірно-майнових відносин, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 №786 «Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» та від 10.08.1995 №629 «Про затвердження Методики оцінки вартості об’єктів оренди, Порядку викупу орендарем оборотних матеріальних засобів та Порядку надання в кредит орендареві коштів та цінних паперів», з метою врегулювання орендних відносин, удосконалення процедури передачі в оренду комунального майна та підвищення ефективного його використання, Приморська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Положення про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у власності Приморської міської об’єднаної територіальної громади(далі – Положення) (додається).
  2. Рішення «Про затвердження Тимчасового Порядку передачі в оренду об’єктів права комунальної власності Приморської міської об’єднаної територіальної громади» № 8 від 24 лютого 2017 року визнати таким, що втратило чинність.
  3. Затвердити типову форму Договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого, рухомого, або іншого) майна, що належить до комунальної власності Приморської міської об’єднаної територіальної громади згідно з Додатком №1.
  4. Затвердити Методику розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, що є власністю Приморської міської об’єднаної територіальної громади (далі – Методика) (додається).
  5. Рішення «Про затвердження Порядку визначення розміру орендної плати за нежилі приміщення, цілісні майнові комплекси, окреме індивідуально визначене майно, що є комунальною власністю Приморської міської ради» №27 від 23 січня 2004 року визнати таким, що втратило чинність.
  6. Установити, що дане рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Приморської міської ради з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту.

Додаток: 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: