ПРОЕКТ: Про затвердження нормативно-правових актів з питань відчуження та списання майна, що є комунальною власністю об’єднаної територіальної громади Приморської міської ради

Керуючись Господарським кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності», від 06.06.2007 №803 «Про затвердження Порядку відчуження об’єктів державної власності» (із змінами), Наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №11 «Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору» з метою вдосконалення порядку списання, продажу та передачі з балансу на баланс матеріальних цінностей, що є комунальною власністю об’єднаної територіальної громади Приморської міської ради Приморського району Запорізької області, приведення його відповідно до норм чинного законодавства України, Приморська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок списання майна, що є комунальною власністю об’єднаної територіальної громади Приморської міської ради Приморського району Запорізької області шляхом продажу (додаток 1).
  2. Затвердити Порядок списання майна, що є комунальною власністю об’єднаної територіальної громади Приморської міської ради Приморського району Запорізької області шляхом безоплатної передачі з балансу на баланс підприємств, установ, закладів (додаток 2).
  3. Затвердити Порядок списання майна, що є комунальною власністю об’єднаної територіальної громади Приморської міської ради Приморського району Запорізької області шляхом ліквідації (додаток 3).

Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту.

Додаток: 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: