ПОВІДОМЛЕННЯ: Про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

«Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Приморської міської ради»

Приморська міська рада повідомляє про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Приморської міської ради».

Стислий зміст регуляторного акту: даний регуляторний акт передбачає:

Положення про порядок оформлення документів на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Приморської міської ради.

Положення про порядок укладення договорів на право користування місцем для розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької дільності на території Приморської міської ради та визначення розміру плати за цими договорами.

Метою прийняття запропонованого регуляторного акту є: Запровадження єдиних процедур при розміщені, укладанні договорів на право користування місцями розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Приморської ОТГ

Регуляторний акт розроблений відповідно до Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», інших нормативних актів.

Базове відстеження результативності регуляторного акту буде здійснено до набрання чинності регуляторного акту,  повторне – через 1 рік  з дня набрання чинності.

Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу – на офіційному сайті Приморської міської ради  http://www.mrprim.zp.ua/

Також з повним текстом проекту регуляторного акту, аналізом регуляторного впливу  можна ознайомитись безпосередньо у каб. №5 Приморської міської ради, за адресою: вул.  Центральна, 7, м. Приморськ; понеділок – п’ятниця 8.00 -17.00.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово протягом місяця з дня оприлюднення регуляторного акту та подаються особисто чи поштою за адресою: вул.  Центральна, 7, м. Приморськ, Запорізька область, каб. №5 або на e-mail: mrprim@ukr.net

Телефон для довідок: (061 37)7-07-72

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: