Промова міського голови з нагоди 31-х річниці Чорнобильської катастрофи

Минає рік за роком після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, а в серцях людей досі звучить відлуння трагічних подій 26 квітня 1986 року. Неймовірних людських зусиль і невимірних витрат коштувала ліквідація наслідків аварії на ЧАЕС.

Усі, хто брав у ній участь, перебороли немало труднощів, винесли гору проблем, виконали безліч складних і відповідальних завдань ризикуючи своїм здоров’ям.

Тому ми не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь. Шануймо усіх, хто сьогодні поряд з нами. Наш спільний обов’язок оточити їх належною турботою та увагою. Подвиг усіх наших ліквідаторів-вогнеборців, які заслонили собою не лише Україну, а й усе людство неоціненний. Згадаймо всіх, кому вкоротило віку це рукотвор­не лихо.

Від громади міста та себе особисто щиро бажаю всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: