Підтримуйте проект Приморської міської ради в конкурсі “МИ ЦЕ МІСТО!”

Приморська міська рада шукає різні шляхи для покращення життя громади, приймає участь в різних конкурсних та грантових програмах. Одним за таких є конкурс від комбінату ПАО “Запоріжсталь”.

Сьогодні щоб бути здоровими необхідно систематично займатися спортом, займатись у вільний час та відмовитись від поганих звичок.

Вуличні тренажери – це найкращий спосіб занять на свіжому повітрі. Сквер біля загальноосвітньої школи №3 – це те місце, де кожен день збираються школярі, студенти та молоді батьки, саме в цьому районі гостро відчувається брак спортивного обладнання.

Створення майданчика з вуличними тренажерами викличе інтерес молоді та інших зацікавлених верств населення до спорту, спонукатиме до активного способу життя, адже тренажерний зал знаходиться в іншому кінці міста, а  для соціально незахищених верств населення плата за нього є досить високою.

Збагачення спортивного дозвілля забезпечить розвиток фізичного здоров’я та допоможе у запобіганні соціально-негативних явищ серед населення, виховає здоровий дух.

Основною метою проекту є залучення дітей, молоді, людей старшого покоління до активного відпочинку та систематичних занять спортом протягом цілого року, пропаганди здорового способу життя. Адже виховання здорового покоління є основним пріоритетним завданням нашого міста.

То ж просимо підтримати проект нашої громади “Хто здоровий, той сміється, все йому в житті вдається!” в онлайн голосуванні на сайті – “Ми це місто”

НАШ НОМЕР – 207! Обов’язково реєструйтесь!

2 коментарі до “Підтримуйте проект Приморської міської ради в конкурсі “МИ ЦЕ МІСТО!”

 • 28 Квітня, 2017 о 08:37
  Permalink

  Пожалуйста, завезите песок в детские песочницы в центре города! Начните с простого!

  Відповідь
 • 28 Квітня, 2017 о 10:37
  Permalink

  Проститн, информация устарела, песок есть. Спасибо!!

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: