ПРОЕКТ: Десята сесія восьмого скликання Приморської міської ради 31.05.2017р.

Порядок денний

 1. Про утворення старостинського округу на території Приморської міської ОТГ.

Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – провідний спеціаліст з договірних відносин та кадрових питань, юрист.

 1. Про розгляд пропозиції Вячеславської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.

 1. Про визначення адреси реєстрації листування осіб, що не мають постійного місця проживання.

Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.

 1. Про внесення змін до рішення міської ради №13 від 24.02.2017 «Про прийняття до комунальної власності Приморської міської ради Приморського району Запорізької області об’єктів нерухомого майна».

Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.

 1. Про внесення змін та доповнень до положення про діяльність Управління соціального захисту населення.

Доповідач

 1. Про затвердження положення про службу обліку бездомних осіб та про порядок роботи пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації при відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Центром соціальних послуг.

Доповідач

 1. Про нормативно-правові акти з питань оренди майна комунальної власності Приморської міської об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Гайдуковська І.С. – провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та підприємництва.

 1. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів бюджету Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та підприємництва.

 1. Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Приморської ОТГ.

Доповідач: Бучакчийський М.І . – архітектор відділу житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та підприємництва.

 1. Про надання згоди ТОВ «Гранум-Еліт» на можливість будівництва медичного пункту на території ОК «Прибой».

Доповідач: Бучакчийський М.І . – архітектор відділу житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та підприємництва.

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення четвертої позачергової сесії восьмого скликання від 18.01.2017р. №7 «Про затвердження місцевої цільової програми «Містобудівного розвитку населених пунктів Приморської ОТГ на 2017 рік»».

Доповідач: Бучакчийський М.І. – архітектор відділу житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та підприємництва.

 1. Про затвердження Положення про прийняття на роботу керівників дошкільних та загальноосвітніх закладів Приморської ОТГ.

Доповідач: Алавацька І.В. – Заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність (користування) (заявники: гр. України Здравчев І.М., гр. України Здравчєва А.М., м. Приморськ, вул. Банкова, 30).

Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.

 1. Про надання дозволу на розробку землевпорядної документації щодо відведення (встановлення, відновлення меж) земельної ділянки: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (заявники: гр. Тищенко Л.М., м. Приморськ, вул. Слов’янська, 22; гр. Кірʼянов Ю.А., м. Приморськ, вул. Українська, 23; гр. Скрипніченко М.П., м. Приморськ, вул. Пролетарська, 8; гр. Яковенко Д.Д., м. Приморськ, вул. Заводська, 1А).

Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (власник: Приморська міська рада, заявник: КЗ «Приморська ЗОШ І-ІІ ступенів №3»; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Шкільна, 110/ пров. Вишневий, 2; будівництво та обслуговування будівель освіти; постійне користування).

Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.

Для ознайомлення з проектами рішень тисніть “Завантажити”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: