Графік прийому громадян депутатами Приморської міської ради восьмого скликання

Номер
територіального
виборчого округу
Опис меж територіального виборчого округу Дата прийому ПІБ депутата за яким  закріплено округ
1 вул.Першотравнева, вул.Молодіжна, пров.Кутузова, вул.Вавілова, вул.Степова; вул.Південна, вул.Ломоносова вул.Садова, пров.Квітучий, вул.Кокошко, вул.Вербова Бредіхіна Любов Василівна
2 вул.Вереснева, вул.Осіпенко, вул.30 років Перемоги Єлізаров Павло Валентинович
3 вул.Райдужна, вул.Новицького з №1 по №85, з №2 по №70, вул.Шмідта, вул.Маяковського Саламатіна Ганна Олексіївна
4 вул.Соборна з 395-193,96-198, вул.Поштова, вул.Пушкіна з 31-55, 2-56 Савенко Олег Вікторович
5 вул.вул.Калинова з 105-250, 110-214, вул.Поштова, вул.Пушкіна з 65-97, 62-96, вул.Затишна, вул.Олімпійська, вул.Примакова Васильєва Людмила Миколаївна
6 вул.Банкова з 115-217, 112-218, вул.Таврійська, вул.Зарічна, вул.Заводська, Мелітопольське шосе, вул.Новіцького з 91-131,86-126 Македонська Світлана Іванівна
7 вул.Слов’янська Горохов Олександр Володимирович
8 вул.Українська, вул.Гагаріна, вул.Виноградна, вул.Яблунева з 2-66,1-69 вул.Ліпченка Гридько Олег Олексійович
9 вул.Лісова, вул.І.Громака, вул.Грибанова, вул.Свободи, вул.Енергетиків, вул.Яблунева з 71-93, 68-82, вул.Комарова Розумний Андрій Миколайович
10 вул.Калинова з 1-99, 2-104, вул.Банкова з 1-113, 2-108, вул.Тиха Чумаченко Андрій Євгенович
11 вул.Зелена, вул.Соборна 1-93, 2-92, вул.Абрикосова, вул.Морька з 1-51,2-46, вул.Дружби, пров.Ногайський, пров.Новий, пров.Миру Пилипенко Ольга Вікторівна
12 вул.Паркова, вул.Центральна, вул.Крилова Райков Андрій Григорович
13 вул.Морська №48, 50, 52, 54, 56, 62, 64 Крот Олексій Володимирович
14 Вул.Морська №58, 60, 66, 68, 70, 78, 80 Понеділок – П’ятниця
з 8:00 до 17:00
м.Приморськ, вул.Морська, 66
маг. “Строймайстер”
Ганзуля Вадим Володимирович
15 вул.Морська №55, 57, 59, 61 Візірський Сергій Юрійович
16 вул.Морська, №63, 65, 67, 69, 71, вул.Суворова, вул.Жукова Акритов Анатолій Георгійович
17 вул.Сонячна, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Кашкарьової, вул.Піонерська, вул.Обіточна, пров.Кошеля, вул.Молодогвардійців Нехороший Віталій Володимирович
18 вул.Партизанська,вул.Приморська, вул.Курортна, пров.Азовський Понеділок – Неділя
з 9:00 до 20:00
м.Приморськ, вул.Партизанська, 136
Скельнічев Анаптолій Федорович
19 вул.Мічуріна, вул.Гоголя, вул.Шкільна Войтенко Володимир Вікторович
20 вул.Партизанська з №3а-177а, 2-164, пров.Аврори, пров.Вишневий Матяш Віра Петрівна
21 вул.Річна, вул.Набережна, пров.Східний, пров.Портовий, пров.Троїцький Нехороший Віталій Володимирович, Бунчук Леонід Вікторович
22 вул.Комишуватка Бучакчийський Володимир Васильович
23 С-ще Підспор’є, с-ще Набережне Зетченко Василь Васильович, Васильєва Людмила Миколоївна
24 с.Преслав, вул.Державіна №1-151, вул.Варбанського №71-187, 58-156 Григорова Вікторія Павлівна
25 с.Преслав, вул.Варбанського №1-69,4-56, вул.Центральна №35-137, 137а, 32-128 Нєговєлов Юрій Олександрович
26 с.Преслав, вул.Центральна №2-30,1,1б-33, вул.Патріотична, вул.Сонячна, вул.Таврійська Рупчев Євген Валерійович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: