ПОВІДОМЛЕННЯ: Про оприлюднення регуляторного акту

Приморська міська рада повідомляє про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення «Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях Приморської міської об’єднаної територіальної громади».

 Проект рішення «Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях Приморської міської об’єднаної територіальної громади» має такий зміст:

– Організація прибирання території населених пунктів Приморської міської об’єднаної територіальної громади.

– Порядок здійснення дорожніх та інших земляних робіт, благоустрою території.

– Утримання та охорона зелених насаджень.

– Утримання пляжів. Режим використання водоохоронних зон.

– Будівництво, установлення і утримання тимчасових споруд та елементів зовнішнього благоустрою.

–  Встановлення засобів зовнішньої реклами

– Ремонт і утримання житлових, культурно-побутових і громадських будинків і споруд.

–  Використання вибухових речовин і піротехнічних засобів.

–  Утримання тварин

–  Додержання тиші в громадських місцях.

–  Обов’язки юридичних та фізичних осіб щодо благоустрою міста.

–  Організація ярмарків та майданчиків сезонної торгівлі.

 –  Відшкодування збитків, завданих об’єкту благоустрою.

Метою прийняття запропонованого регуляторного акту є створення більш сприятливих умов для проживання, праці і відпочинку в населених пунктах Приморської міської об’єднаної територіальної громади, підвищення відповідальності фізичних та юридичних осіб за порушення вимог щодо благоустрою території міста, забезпечення чистоти і належного санітарного стану

Регуляторний акт розроблений відповідно до Конституції України, Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, Цивільного кодексу, Земельного кодексу, Житлового кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Державних будівельних норм, Правил забудови міста, інших нормативно-правових актів та нормативних документів.

Базове відстеження результативності регуляторного акту буде здійснено через 11 місяців після набрання чинності цього Рішення.  Повторне – через 2 роки  з дня набрання чинності.

Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу – на офіційному сайті Приморської міської ради  http://www.mrprim.zp.ua/

Також з повним текстом проекту регуляторного акту, аналізом регуляторного впливу  можна ознайомитись безпосередньо у каб. №6 Приморської міської ради, за адресою: вул.  Центральна, 7, м. Приморськ; понеділок – п’ятниця з 8:00 до 17:00.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово протягом місяця з дня оприлюднення регуляторного акту та подаються особисто чи поштою за адресою: вул.  Центральна, 7, м. Приморськ, Запорізька область, каб. №6 або на e-mail: mrprim@ukr.net

Телефон для довідок:(061 37)7-07-72.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: