Проект рішення: Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях Приморської міської об’єднаної територіальної громади.

З метою створення більш сприятливих умов для проживання, праці і відпочинку в населених пунктах Приморської міської об’єднаної територіальної громади, підвищення відповідальності фізичних та юридичних осіб за порушення вимог щодо благоустрою території міста, забезпечення чистоти і належного санітарного стану на виконання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись п.44 ч.1  ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , Приморська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити «Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях Приморської міської об’єднаної територіальної громади» (додається).
  2. Рішення «Правила благоустрою, забезпечення чистоти та порядку у місті Приморськ Запорізької області» № 304 від 08 серпня 2008 року визнати таким, що втратило чинність.
  3. Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті Приморської міської ради.
  4. Установити, що дане рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Приморської міської ради з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту.

Додатки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: